Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od M.Z. »

Polovinu? Já to vždycky prodal s autem.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od HondaMan »

Auto není moje ;-)
2.9T RWD
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

@AR.cz: Kuju, tak to je teda pro mě no way, já si do pičítadla nehodlám/odmítám cokoli instalovat. Takže holt tam zůstane tři roky stará databáze, no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

pavproch píše:@AR.cz: Kuju, tak to je teda pro mě no way, já si do pičítadla nehodlám/odmítám cokoli instalovat. Takže holt tam zůstane tři roky stará databáze, no.
Do PC se nemusí nic instalovat, jedná se o jednoduchý a přímo spustitelný EXE soubor, který lze uložit a spouštět třeba z externího flash disku.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

Btw: kdyby někdo chtěl, mám tady jeden fungl Genevo Max. Kdyžtak SZ.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

AntiRadary.cz píše:
pavproch píše:@AR.cz: Kuju, tak to je teda pro mě no way, já si do pičítadla nehodlám/odmítám cokoli instalovat. Takže holt tam zůstane tři roky stará databáze, no.
Do PC se nemusí nic instalovat, jedná se o jednoduchý a přímo spustitelný EXE soubor, který lze uložit a spouštět třeba z externího flash disku.
Kuju podruhé. Staženo, aktualizováno. Neska ho cvičně prubnu že funguje + protáhnu se okolo zářičů v RpR a pak ho zase uložím do skříně.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

Tak jo, před Ka zářičem zařval (v úplně přesně stejný okamžik jako chytrá paní v podpalubí), takže funguje. Ufff. Tak zase za dva roky ho vytáhnu ze skříně, no... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

Tak mi asi umírá chytrá paní (hlava STiR v ní) v bramborovi2 - za poslední dva výjezdy (150km) asi "milion" falešných poplachů Ka. Ale u stacionáru u Janoštíka neřvala (pokud tam teda zářič je). Chjo no. Naštěstí mám doma jednu STiR hlavu rezervní, tak nebudu muset chytrou paní upgradovat na hlavu Genevo.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

pavproch píše:Tak mi asi umírá chytrá paní (hlava STiR v ní) v bramborovi2 - za poslední dva výjezdy (150km) asi "milion" falešných poplachů Ka. Ale u stacionáru u Janoštíka neřvala (pokud tam teda zářič je). Chjo no. Naštěstí mám doma jednu STiR hlavu rezervní, tak nebudu muset chytrou paní upgradovat na hlavu Genevo.
Už zas? Neměnila se už jednou, nebo to bylo jiné auto? :-s

To se někdo má, myslím prodejce. To já řeším jenom samé remontáže, a nic "nepotěší" víc, než jeden a tentýž vestavěný antiradar, který si zákazník montuje již do 3. auta, a u mě poptává jenom otestování a aktualizaci za pár stovek. Zrovna tu mám antiradar z roku 2012, který "bohužel" funguje, takže půjde zas do dalšího auta. x_x
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od pavproch »

Ne, naopak, tahle hlava STiR předtím byla v bramborovi1 a z něj šla před jeho prodejem do aaaček do brambora2, takže už má svoje roky (a tímpádem ji nemám za zlé, že se fčera tvářila, že umírá). Neska kratší jízda (ca 30km) a nepípla ani raz, taxi to s tím umíráním ešče možná rozmyslela, no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět