BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Tak na bramborovi2 s ramenama z ///M3 opravdu de nastavit geoška jako by to byla ///M3. Je tam. :ymhug:

EDIT: Jízdně (pocitem z jízdy) se ale geoškou nic nezměnilo, brambor2 jede furt stejně. Neklid v ostřeji projížděných obloucích tam furt je, ale výrazně menší než na letních PSS.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch 20. říjence píše:Brambor2 fčera nepříjemně překvapil: hned po vyjetí při prvním zrychlení docela silně u 3tis otáček zhoupnul v tahu a stejně to opakoval první půlhodinu jízdy při každém zrychlování okolo těch 3tis otáček + motor měl trochu jiný zvuk (ne nepříjemný, prostě jiný
Víc jak měsíc byl klid a neska po startu zas ditto. Kurafiks. Nato musím přijít, co to tam (lehce) blbne. :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

ta M3 geometria - pockaj par sto kilometrov, nech si "sadnu"gumy. Tym negativnym odklonom trosku zhobluje vnutra a sadne to lepsie :) Ten zadok detto. Po nastaveni M3 som mal zadok nervozny a potom si to sadlo taktiez. Ale potvrdzujem,ze tiez sem tam pocitujem to, co popisujes.

A to s tym problemom v zrychleni a tahu - moze to byt aj kludne kvoli detonacii a stiahnutiu predstihu a znizeniu vykonu motora, kde sa este nemusi objavit kontrolka motora. Ale to by trebalo pomerat live data, ked sa to deje. Sviecky a Cievky su menene nedavno ?

Mna zacala "zlobit" ta dvojspojka, co mam namontovanu. Po dlhsej jazde ostava visiet spojka, aj ked mam vytlaceny pedal a otacky neklesaju, nejde vyradit a ked pridam plyn ,tak sa vsetko zrovna a otacky hned padnu a mozem radit. Cize teraz pre istotu davam vzdy po zahriati motora - spojka, plyn ,preradenie ~x( Menil som uz hlavny spojkovy valec, idem teraz vymenit pomocny a dat prec ten Clutch Delay valve.
Ale som v kontakte s vyrobcom spojky, no ten chce, nech dam dole prevodovku a pozriem to, co sa mi samozrejme urcite nechce...ale ked budem musiet.. :((
blah
Pan Řidič
Příspěvky: 210
Registrován: stř 25 črc 13:11

Re: BMW Divize

Příspěvek od blah »

Docela dlouho jsem hledal jak nejak rozumne zobrazit teplotu oleje v mym aute (ve kterem BMW necitilo potrebu zobrazit ani teplotu vody L-) ). Drive jsem jezdil alespon s aplikaci Torque, ktera ale dokaze zobrazit jenom teplotu vody. Nedavno jsem narazil na Deep OBD, ktere to konecne dokaze. Tak to treba nekomu pomuze :ymhug:
feff9b93dc7b89513246fc99302c730714d9e12e.jpg
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

U konkurence vyšel testík M2CS. Pěkné čtení, ale stejně bych to nechtěl... jednak foukátko a druhak - 3.2 za M2 je imho úlet.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5470
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: BMW Divize

Příspěvek od M.Z. »

:-o :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2421
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

Cenove odpovida corvette c8, a teda nevidim jediny duvod pro modrobilou vrtuli
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1935
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: BMW Divize

Příspěvek od Lachende Bestien »

S tou cenofkou se germlandští soudruzi masivně pokáleli v biografu. 8-}
Uživatelský avatar
.Z3
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: úte 16 čer 20:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od .Z3 »

pavproch píše:U konkurence vyšel testík M2CS. Pěkné čtení, ale stejně bych to nechtěl... jednak foukátko a druhak - 3.2 za M2 je imho úlet.
Taky jsem se zájmem četl, škoda, že testy alespoň takových aut nejsou tady... Ta cenovka je šílená (911/Cayman all day, every day), ale těch 3,2M je včetně doplňků BMW Performance, např. karbonové přední blatníky (za bratru 100 tis.) aj. blbůstek. Základ je (pořád mastných) 2,5M.
3.0 B58 & 2.2 M54 & TSI
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: BMW Divize

Příspěvek od Stepan »

Nevím čoveče, mně to tak hrozný nepřijde. Za těch 2,5.
Když si vezmu, že je to pomyslnej vrchol BMW "na zábavu" a prakticky vrchol "klasické koncepce" v relativně malém autě... Tak to holt nemůže stát dvojku i s DPHčkem.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět