Politický koutek

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Politický koutek

Příspěvek od honziss »

Stepan píše:Kauza Blatný přesně ukázala, proč je opozice v hajzlu a Babiš opět marketingově zazářil.

Blatný nejprve ve čtvrtek machruje, že je odborník, nestraník a že volí stejně opozici.
Potom se kroutí jak malej smrad, svádí vše na cizí e-maily a podobně srandovní výmluvy. Asi jako Ringo Čech, pero držím ale nepodepisuji :D
Za toho, naprosto nesmyslně, tepe opozice. Kalousek žhaví Twitter a přijde si zase vtipnej. Jakože čeho chtěli dosáhnout? Aby odstoupil? Nebo aby ho Babiš vyhodil? K čemu by to bylo, v rámci zvládání současné situace, dobré?
Blatný se nakonec přizná, Babiš řekne, že mu to úplně jedno a život jede dál. ABčko sbírá body, že se "dobro republiky" spojí i s názorovými odpůrci.
Andrej 1 : všichni kolem 0. Jako vždycky.

Je mi z nich smutno z těch lopat smutno.
Presne! Viz ten posledni kalouskuv vystup ve snemovne, to byla cista opozice+ego+show..
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Jop. Jakože ukažte mi jednoho voliče AB, který si řekne "a sakra, on něco načetl a pak nezůstal na připomínky opozice, tak já ho už volit nebudu" a koupím si z toho Fabii 1.0MPI. =))
Blbci. Když už chtějí dělat politiku, místo konstruktivního postupu, ať to aspoň dělají pořádně.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

ExFun píše:Tohle dělují pořád. Stejné schéma. Hned při první informaci proti AB spustí ostrou kampaň. AB reaguje, že to jsou pomluvy, není to pravomocné, není to oficiální informace. Tím tomu sebere sílu. za pár týdnů se informace potvrdí, ale to už nikoho nezajímá. Tlak se rozředil a pozornost občanů je jinde.
Ale dyť ABčko v tomhle případě nemusel dělat vůbec nic.
Počkal až se všichni okolo něj ztrapní sami a pak jim jenom blahoskloně oznámil, že to o čem se posledních 36 hodin hádali ho nezajímá, protože on maká pro lidi. Tečka, ez win.
Nemusel lhát, nemusel podvádět, nemusel ze sebe dělat blbečka před novinářema. To zařídili jiní.

Místo toho, aby Blatnej chytnul iniciativu a řekl "Jo, podepsal jsem, souhlasím, ale teď tady pracuju jako odborník, nikoliv politik"*, mohl všechny ty plusový body posbírat on a ještě AB zatlačit do kouta, protože všichni tak nějak tušíme, že pro AB je loajalita jeho podřízených velmi důležitá. Místo toho se choval jak malý dítě který chytnou u souseda na zahradě a pak přispěchá s tím že "my už jsme si to vyříkali, pan premiér říkal, že mu to nevadí".
Tak to je odborník jak svině. Když se prvně jde zeptat ABčka, jestli mu něco náhodou nevadí. =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/tohl ... .seznam.cz

Jj kluci, tak si pohoňte do kruhu, že je Babiš hroznej blbec a už si připravujte kýbl na slzy, po volbách je budete potřebovat. ;))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Politický koutek

Příspěvek od Lachende Bestien »

No fuj, ti zlotřilí kriminálníci si dovolují dál ilegálně fetovat alkohol, všechny zavřít až zčernají! :p
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/otev ... odu-127050
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Fízlové pátrají po autorech příspěvků, které neschvalují rozhodnutí soudu ...(edit) a vyjadřují se u toho jak debilové:

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/oka ... i-40340966

No hele já nechci bejt jako nějak xenofobní nebo schvalovat hovadský chování našich spoluobčanů na sítích, ale:

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/ciz ... e-40331566

Pán ještě ležel na zemi. Tak jsem ho zaklekl a praštil několikrát pěstí do hlavy,“ pokračoval obžalovaný. Pak se prý ohnal i po ženě, která rvačce z bezprostřední blízkosti přihlížela. „Nevím, jestli něco schytala. Já jsem nasedl do auta a odjel,“ dodal.
Tohle mi fakt nepřijde jako kandidát na podmínku...
Naposledy upravil(a) Stepan dne pon 02 lis 13:47, celkem upraveno 1 x.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Politický koutek

Příspěvek od ctrl_j »

Stepan píše:Fízlové pátrají po autorech příspěvků, které neschvalují rozhodnutí soudu:
To je znacne demagogicka zkratka…
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Politický koutek

Příspěvek od HondaMan »

+1 Za neschválování rozhodnutí soudu nikdo stíhaný nebude...

Ad trest. Prostě se poprali. Mladej, hecnutej kebab proti staršímu, nasranýmu autobusákovi... Když se porveš v hospodě, tak po pádu na zem také neřekneš "omlouvám se, už to vypadá že začínám vyhrávat a nerad bych Vám ublížil".
Nedělal bych z toho kovbojku. Neznám detaily, ale pokud si chlapi dají na hubu, tak mi podmínka přijde akorát.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Politický koutek

Příspěvek od Stepan »

Máte pravdu, fakticky nesprávné vyjádření :ymhug: Opravím.

HM: Omyl, dle článku to bylo jinak. Na autobusáka řval a pak seřezal dvakrát staršího kolemjdoucího, protože mu vynadal, že se chová jako debil a rovnou napálil i jeho starý. \m/
To mi nepřijde v pohodě, vopravdu že ne. A navíc to není frajerův první zářez, jak je i v článku zmíněno:

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/spi ... m-40289763

A to že tohle bych mu snad i odpustil... Ale něco to o něm vypovídá a že podobnou blbost vyvede i podruhý mi přijde už hodně přes čáru.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Politický koutek

Příspěvek od Dix »

Bez bodů
Odpovědět