Koronavirus

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3338
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Koronavirus

Příspěvek od jerry »

Stepan píše:Jak píše Bob.
Na jaře lockdown, soukromej sektor ryl drzkou v zemi. Po uvolnění opatření jsme se během pár měsíců dostali do tý samý prdele. Tudy cesta asi nevede.
Neví to nikde. Němci teď stanovili laťku při 20.000 nakažených za den už určitý lockdown. Kudy vede cesta neví nikdo. Kdyby to věděl, tak má ne 10, ale 100 nobelovek.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
jerry
Letec
Příspěvky: 3338
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Koronavirus

Příspěvek od jerry »

K těm zbraním a zbrojákům. Občas se pohybuju v blízkosti střelnice, i když se o tento druh vyžití nezajímám. Ale pozoruji střelce a myslím, že zbrojákem to bude jako se řidičákem. Taky ho mají i ti, kteří by ho mít nikdy neměli. Je tam hodně strejců, co si hrají rádi na vojáky a honí si tím svoje ego. Ale že by tihle lidé ohrožovali stát, nemám strach. Ani si nedělám iluze, že by ho ubránili.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

jerry: a co SWE?
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

a po 1001.: ředitelé nemocnic tvrdí svorně, že 80% lůžek je zaplněno těmi, kteří mají covid, vcelku bez příznaků, ale nemají kam jít. Průměrný věk cca 80 let.
ad EU peníze: když si státy EU locknou svorně ekonomiky, co si mám pak představit pod pojmem "peníze z EU?" Kde je vezmou?
Ano, tupí úředníci v EU jsou, protože jinak by jim nic nedali. Ale to jsme už řešili. Nemají možnost, nemají směrnici, není to v jejich gesci a podobné kecy.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Koronavirus

Příspěvek od ExFun »

Back to basics.
Příčina -> následek
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

přečetl sis ten odkaz z reflexu? Buď ne nebo já už pak fakt nevím...
ad WHO: tam mi stačí, kdo tu organizaci vede... Pro mne něco jako Parlamentní listy.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
ExFun
Letec
Příspěvky: 2117
Registrován: stř 02 bře 15:36

Re: Koronavirus

Příspěvek od ExFun »

a) o ty lůžka se taky někdo musí starat....
b) to prohlášení se mi víc než nezdá. 80 letí důchodci jsou v domovech, takže tomu mám rozumět tak, že se domovy přesunuly do nemocnic? Nebo bezďáci? Byl jsi někdy v poslední době v nemocnici? Druhý nejhůř 3. den po operaci člověka odesílají do domácí péče, a najednou se v nich hnulo svědomí a nechávají si tam lidi ze soucitu?

https://www.esm.europa.eu/speeches-and- ... us-regling
Back to basics.
Příčina -> následek
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Koronavirus

Příspěvek od honziss »

Zacinam si myslet jestli to nebyla na Prymulu bouda, jako kdyby jim nekejvnul na nakej business... :-? Vyplavalo to o 24 pozdejc, andrej se rve za odvolani, cely mi to nak smrdi...
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Koronavirus

Příspěvek od Honza42 »

Je celkem fuk, jestli se sešli v zavřené hospodě nebo někde jinde. To s tou rouškou na hubě nebo bez ní a jestli se ta místnost jmenuje zrovna hospoda nebo ne, to je hra pro hlupáky.
Mne spíš zajímá, proč se tito významní pánové scházejí v noci po tmě a o čem jednali.
Že by Prymula nešel do businessu, to je vzhledem k jeho minulosti nemožné. Spíš chtěl moc velké procento....
No jo, stovky miliard se točí, tak strkanice. Všechny rypáky se do žlabu nevejdou.
jerry
Letec
Příspěvky: 3338
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Koronavirus

Příspěvek od jerry »

Nějaká levá to byla určitě. Protože ta tajná noční schůzka. Ať už domluva nějaké špinavého obchodu nebo politické lumpárny nebo bouda na Prymulu.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět