Koronavirus

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Koronavirus

Příspěvek od Honza42 »

Ale no tak, vlákno je o koronaviru. V Čechách nemá se zbraněmi pranic společného, nejsme v Americe.
Jen vyspělí Američani si masově proti viru kupují automatické zbraně. Primitivním Čechům postačí 5 kg mouky.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

...5 kg mouky v akci!
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Koronavirus

Příspěvek od pavproch »

Drahá byla v neděli večer (půl osmé, tj. půl hodiny před zavíračkou) na nákupech v RpR v Albrtu a přišla s "Hele, mámo, když se fčíl nikam nedá chodit, vezmeme děcka a jdem nakupovat" - prý Albrt narvaný rodinama s dětma - lidi fuckt nemají rozum....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Koronavirus

Příspěvek od bojler »

ExFun píše:hned jsem onálepkován jako nekriticky uvažující (zřejmě skupina jedinou pravdu) a černobíle vidící (kdo nejde s námi, jde proti nám). Takže díky za potvrzení.
Všimni si, že jsem o tobě v téhle souvislosti vůbec nepsal. To jen tak na okraj.

pavproch: no až se divím, že u nás tomu tak není. děcka v obchodě nevidím. ale spousta lidí chodí ve dvou. asi aby to zvládli nacpat do vozejku.
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Koronavirus

Příspěvek od bojler »

řidičBOB píše:...5 kg mouky v akci!
V hypermarketu bych to jinak než v akci nekoupil, to by mě hanba musela fackovat. Od těch dob, co jsem nahlédl do nákupních cen jistého řetězce, tak i za půlku jsou některé věci drahota :D
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Koronavirus

Příspěvek od Předseda »

HondaMan píše:Ptal jsi se na "truc" ze strany střelců. Já Ti odpovídám, že je vcelku nepravděpodobné, že Ti někdo bude psát, že ví o ilegálních zbraních a jejich držitelích.

Jsem přesvědčený, že mezi lidmi je mnoho ilegálně držených zbraní či přestavěných replik. Viz "Samopal Vzor 58", kterých jsou mezi lidmi desítky tisíc. ==> útočná puška s 30 nábojovým zásobníkem vcelku lehce upravitelná na automat.

A abych Ti odpověděl, existuje nemalá skupina lidí, která si podobné zbraně kupuje jako předzásobení před "plánovanou" regulací...
takže si věci domýšlíš.. Ptal jsem se Funa, zda může uvést případ ohledně střelců a ty vytáhneš nelegální zbraně #-o
A ani to co píšeš s tím předěláním z replik na automat není úplně pravda. Zbraně znehodnocené dle naší současné právní upravy znovu nereaktivuješ. Ty ze Slovenska asi jo, ale myslím, že po Paříži prošel jejich zákon o znehodnocování úpravou.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3960
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Koronavirus

Příspěvek od HondaMan »

Střelci a nelegální zbraně spolu nesouvisejí? Jedná se o stejné lidi, které popiseval ExFun. Ganerace naštvaných "padesítníků", kteří se cítí zklamaní vývojem celé společnosti. Sere je politická korektnost, ekologie, inkluze, menšiny, omezování svobody ve smyslu že nemohou pálit pet lahve v starých kamnech a plácnout přes prdel každou holku kterou potkají... Našli si viníka v EU a média je v tom vesele podporují, protože sledovanost...

P.S. Nedomýšlím si...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

Tvl...kam na to chodíš na tyhle komstrukce??
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Koronavirus

Příspěvek od M.Z. »

:D jako bych se viděl
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Koronavirus

Příspěvek od Honza42 »

Věci si nemusí domýšlet, protože si je od začátku vymýšlí.
Už taky přemýšlím, jestli mi kluk nedá svůj znehodnocený vzor 58, který si koupil v mládí na hraní. Že bych ho v garáži vytunil, na černým trhu nakoupil bednu nábojů a šel si zastřílet do Bruselu. A takových nás jsou tisíce, určitě. Asi největší nebezpečí, které naší krásné EU aktuálně hrozí. Že ji Češi vystřílí. :D
Alespoň ExFun s HondaManem v tom mají jasno.

A nebo je to jinak a Ti dva blázni by se měli léčit.
Odpovědět