Fiat a vše kolem nich

Alfa Romeo, Ferrari, Fiat, Maserati ad.
Odpovědět
PepaSFI
Pan Řidič
Příspěvky: 448
Registrován: ned 29 dub 18:23

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od PepaSFI »

tady máš návod jak vydrbat sicny
https://www.youtube.com/watch?v=USVr82t5KVI&t=336s

Já vzadu opěrky nemám, nikdy tam nebyly, ani ty držáky to v opěradle nemá. Kdoví odkud to bylo původně dovezený, snad všecky civilizovaný země to už dávno mají. Uvažoval jsem že bych to tam doplnil, do opěradla by ty držáky šly dodat, uvnitř na to díry jsou. Na fiatdily.cz opěrky nějaký mají ale ty držáky ne, po vrakovištích jsem se ještě nedíval. Zas tak moc jich není.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od pavproch »

Kuju za odkaz.

Sem strašně zvjedaff na zítra, až očumnu ty sedačky po pořádném uschnutí, jak moc sem tu špínu rozmatlal.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od pavproch »

Zvjedavost ukojena - pustilo to tu špínu fest, skoro zmizela. Nevypadají jak nové, to ne, ale rozhodně už nejsou špinavé. Spokojenost. Fčíl šup s nima do Pindice.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od pavproch »

Počebuju poradit:

Jak píšu, 14zim s pindicou = lyžema sem úplně rozerval text. potah opěráku zadního sedadla (dyž do auta cpu lyže, z.opěrák ve sklopené poloze). Dyž fčíl Pindica dostane "nová" sedadla, nerath bych ty potahy hned zase "rozdrbal" lyžema (zima se blíží... oach!).

Poradí někdo něco? Napadá mě "skivak" = pytel velikosti a tvaru velké tašky (dlouhé na moje lyže = 190cm) a lyže poctivě cpát do něj/ní.

Nenapadá ještě někoho jak to řešit jinak (nacpat lyže do malého/krátkého auta - lyže v každém případě šahají až na/nad sedák spolujezdce nad středovým tunelem = jezdím sám, takže to nevadí)? Na střechu je dávat nechcu.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od Honza42 »

Dneska jsou moderní elektrokoloběžky. Co takhle ve firmě zhotovit henten oný elektrický bazmek, který prostě snadno přiděláš na lyže. Pojedeš hned od baráku na elektrolyžích s batohem na zádech a budeš děsně cool.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od pavproch »

:D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od pavproch »

Neska bude pokus o nacpání "nových" sedadel do Pindice... sou to sedadla z verze Climbing, Pindica je taky Climbing, tak to snad pasovat bude.... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od pavproch »

Přední už sou tam...

A takhle sem to za těch 15 roků rozerval.... slibuju jak jiskra jasná, že si budu dávat pozor ať za dalších 15let nevypadají ta nová taky takhle...
DSC01829a.jpg
DSC01830a.jpg
EDIT: Sedadla (všechna 4) jsou tam, zadní se trochu bránily (zámek opěráku), ale podařilo se. Hlavové opěrky dozadu už taky mám, fčíl ešče vyměnit výplně př. dveří, aby "hrála" barva s novýma sedadlama.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od pavproch »

A takle to fčíl vypadá v Pindici - bohužel sem právě dostal zprávu, že ty výplně do dveří už asi v autorizáku sehnat nepude, takže zase budu brouzdat fiatovýma vrakovištěma...

DSC01831a.jpg
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Fiat a vše kolem nich

Příspěvek od pavproch »

Dyž Pindica má nová (nerozervaná) sedadla a zima sa blíží (příští týden má na vrškoch sypat) taxem nelenil a aji už ten skivak objednal - po delším hledání (všechno velikostně "obludy" na vícero párů lyží i lyžáků) sem našel jeden "single" (= na jeden pár lyží) na Sportisimu.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět