Jednostopé okénko

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
niemand10
Autoškolák
Příspěvky: 43
Registrován: sob 06 pro 16:16

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od niemand10 »

ked uz sa tu tak rozbehla diskusia....ak sa podari na jar predat sucasny stroj, pokukujem po https://www.yamaha-motor.eu/sk/sk/produ ... techspecs/. Mate prosim niekto skusenost so znackou (spolahlivost?! ) ? Pre mna je to neznama + nepoznam v okoli nikoho kto by nejaku yamahu vlastnil. :)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26978
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od řidičBOB »

Dobrá volba. Nejezdil jsem to - na mě je to malé, ale kluci si to pochvalují.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od Snowman000 »

To ma 390kg?! Ja to radsej ani nepozeral... :D

Niemand10: Na MT-07 pocujem samu chvalu a keby som mal na nu budget tak sam do nej idem...ale na zaciatok mi bude stacit fakt nieco slabsie a lacnejsie...
Len zo zvedavosti, co predavas? :)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od mmira »

yamaha ma povest vyrobce neprustrelnych motorek, takze co se kvality tyce, nemel bych strach.

a MT-07 ma dobrou povest
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
niemand10
Autoškolák
Příspěvky: 43
Registrován: sob 06 pro 16:16

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od niemand10 »

Super, dakujem za odpovede :ymparty:
Snowman000 píše: Len zo zvedavosti, co predavas? :)
zatial nic, ale na jar mozno Suzuki GW250 Inazuma :)
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jarka »

Včera jsem nastavil řidítka a páčky k obrazu svému a dneska jsem se byl po druhý projet a bylo to významně příjemnější. 150km paní radová - ale už si tak nějak zvykám na ty moto-hadry a přestávám být tak vykulený a křečovitý. Ten jednobuch je příjemnej jak to při malým vytočení okamžitě reaguje a člověk má pocit děsivýho zrychlení a pak koukne na tacháč a je to vlastně v pohodě. Zatím se pohybuju v dolní polovině otáčkovýho spektra a když jsem po 150km dotankovával, tak to bylo za příjemných 200Kč :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jarka »

V neděli jsem přihodil dalších 150km - tentokrát už taková rychlejší paní radová a byl jsem to prvně testnout na Ještědu. Škoda, že tam bylo místama mokro, jinak ale v těhle technickejch pasážích je to paráda. Asi mě to bude bavit :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26978
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od řidičBOB »

Ale vždy za to může motorkář!
2143FB4B-41F6-4FFE-9BD2-1CFA752E624F.jpeg
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od jarka »

Včera jsem se byl zase lehce svézt a když jsem se chtěl otáčet na parkovišťáku u krajnice, tak jsem nějak víc hemstnul za přední a v rychlosti cca 10kmh jsem to zahodil přes uklouznutý přední kolo (vůbec jsem nestihl reagovat). Prostě se to odporoučelo. Jako zajímavá zkušenost, člověk aspoň vidí jak rychle se mu něco takovýho může přihodit. Každopádně kombinéza a všechny ty chrániče fajn. Dneska jsem si dal repete (bylo nádherně) a druhý den po sobě dát 85km na zapadlých okreskách na motárdu je teda kurňa dřina - bolí mě komplet celý vršek těla a dokonce i nohy (asi jak člověk svírá nádrž). Snad bude zítra hnusně :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
martinecko
Pan Řidič
Příspěvky: 284
Registrován: pon 09 úno 13:42

Re: Jednostopé okénko

Příspěvek od martinecko »

to sa stalo asi kazdemu ked zacinal :) v pomalych manevroch radsej zadnu brzdu a klopit motorku pod seba (telom proti naklonu). Ideal naskusat na prazdnom parkovisku, potom aj nejake vacsie enduro zvrtnes na 5 korunacke
Odpovědět