Koronavirus

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Koronavirus

Příspěvek od jerry »

Jako kecat tu můžeme my, že jo. Taky je to forum, tedy taková virtuální hospoda. Ale když k se otázce virologie a epidemiologie vyjadřují veřejně zubaři, psychiatři, rektoři, chirurgové a lid jim naslouchá? Chce totiž slyšet ty dobré zprávy, i když jsou to nesmysly. Odborníci naopak podle lidu straší, protože pravda často vyděsí.

Btw já dodnes nepochopil, jak se vůbec mohl stát slovenský agent StB premiérem. Zvolili by si Maďaři Slováka agenta StB premiérem? A taky byli léta ve společném státě. Bohužel to o vypovídá o úrovni našeho národa. Tím nemám nic proti Slovákům, jako v každém národě dobří lidé i blbci. Ale už mi stačil Husák, tahle současná kreatura, to už je moc.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Koronavirus

Příspěvek od pavproch »

Fčera sem si při poslouchání neradostných zpráv čété1 říkal taky, že by to bylo krásné, kdyby mu to zlomilo vaz.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Koronavirus

Příspěvek od pavproch »

Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Koronavirus

Příspěvek od jerry »

Pokud to nebudou hodně rychle řešit, tak to do měsíce vypne virus sám.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5453
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Koronavirus

Příspěvek od Stepan »

jerry píše: Btw já dodnes nepochopil, jak se vůbec mohl stát slovenský agent StB premiérem. Zvolili by si Maďaři Slováka agenta StB premiérem? A taky byli léta ve společném státě. Bohužel to o vypovídá o úrovni našeho národa. Tím nemám nic proti Slovákům, jako v každém národě dobří lidé i blbci. Ale už mi stačil Husák, tahle současná kreatura, to už je moc.
Tenhle argument čtu často a považuji ho za minimálně velmi hloupej.

Když seš průměrnej důchodce na vesnici, přijede za tebou Babiš, potřese ti rukou, zajímá se o tebe a slíbí ti vyšší důchod a alternativou je nějakej šašek v obleku, kterej ti skrze televizi říká spoustu věcí o HDP, státním dluhu, no prostě věci kterým vůbec nerozumíš, a své povídání zakončí tím, že Babiš je zmrd (možná), StBak (před 30 lety, vůbec tě to nezajímá) a byl v KSČ (stejně jako ty a půlka tvých příbuzných), takže ho kvůli tomu nemáš volit... No jasně, že to tam hodíš tomu Babišovi.

Sorry, je to hrozně komický, jak to opozice absolutně nechápe.
Stepan píše: Přitom všichni kurva vidí, jak to mají dělat. Sednou do auta, objet republiku, s každým jouzou na náměstí si podat ruku a nakoupit mediální prostor. Vyhrál tak Zeman, Paroubek i Babiš. To je celý. Jenže to je moc práce, takže si všichni radši honí u postů na instagram. K smíchu.
Fiala už to pochopil.
Akorát místo toho, aby jezdil za lidma na náměstí, tak objíždí majitele firem a kavárny, třeba tu manžela paní Decroix, kde se na místo čeká x měsíců a na večeři pro dva by průměrnej českej volič vydělával asi tak tejden.
Takže vlastně nepochopil.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27053
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

jerry píše: To je mi nějaká novinka...rouška přece nikdy nechránila a nechrání mě před nákazou. Tenhle buď ve škole nedával pozor nebo tužba po funkci je mocnější, než diplom :-(
Že jsi nepsal, že rouška nechrání před nákazou? A podle tebe Pirk odmítá roušky? Btw sousedovi před lety srdce transplantoval a ten poté chodil několik měsíců s rouškou. Protože bral imunosupresiva, aby tělo transplantovaný orgán přijalo. Měl tedy sníženou imunitu a tou rouškou se chránil. A dostal to naordinované od IKEMU. Roušky už tu byly dávno předtím než začala korona a smysl měly. Samozřejmě FFP3 chrání nejvíc, ale i rouška chrání víc než nic.[/quote]
U těch transplantací je to ale něco jiného. Nebo ty opravdu věříš, že kus hadru na tlamě, tě ochrání proti vdechnutí viru?? To jako fakt? Já neříkám, že rouška je zbytečná. Není. Pokud je člověk nemocný, měl by jí nosit - a měl by jí nosit i v případě klasických respiračních nemocech. Ale jako prevence proti nákaze koronavirem, je to nesmysl. A před časem to říkal i sám velký Ken. Proto se divím tomu, že je to najednou jinak.
Ano, prof. Pirk je proti preventivnímu nošení roušek nebo nesmyslným pravidlům v rámci pravidel, které nastavují ti nýmandi.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27053
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

jerry píše:Pokud to nebudou hodně rychle řešit, tak to do měsíce vypne virus sám.
Ale prd. Vždyť 99% případů nemá žádné příznaky. Máme 3000 případů každý den a nic zásadního se neděje proti stavu v březnu/dubnu, atd.
A BTW - to se říkalo i o SWE, kde všichni strašili, že budou tisíce mrtvých, atd. Nic takového se nestalo a SWE má dneska cca 100 případů za den.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: Koronavirus

Příspěvek od rhinos »

Fiala je nevolitelnej. Ne pro to co rika - teda muj salek kafe to stejne neni - ale tim jak profesorsky vypada. To mozna bude fungovat v Praze v kavarne :D
No a pak i to jak mluvi... Na druhou stranu prase Novotnak uz je zase moc druhy extrem ;)

A Babis proste za tema lidma jde a mluvi s nimi. A dokaze vzbudit dojem ze ho to zajima...
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27053
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Koronavirus

Příspěvek od řidičBOB »

Tak jistě - slušnost je nevolitelná; lidé mu nerozumí. Ale mne osobně to vůbec nepřekvapuje. O svých spoluobčanech nemám už žádné iluze. A teď, v době poseroušků jsem ztratil i ty poslední zbytky.
Já Fialu volit budu. Rozumím jemu a rozumím i Novotnému. Jenom nerozumím tomu, proč by do toho chtěli po této ANOjízdě jít...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Koronavirus

Příspěvek od jerry »

řidičBOB píše:
jerry píše: To je mi nějaká novinka...rouška přece nikdy nechránila a nechrání mě před nákazou. Tenhle buď ve škole nedával pozor nebo tužba po funkci je mocnější, než diplom :-(
Že jsi nepsal, že rouška nechrání před nákazou? A podle tebe Pirk odmítá roušky? Btw sousedovi před lety srdce transplantoval a ten poté chodil několik měsíců s rouškou. Protože bral imunosupresiva, aby tělo transplantovaný orgán přijalo. Měl tedy sníženou imunitu a tou rouškou se chránil. A dostal to naordinované od IKEMU. Roušky už tu byly dávno předtím než začala korona a smysl měly. Samozřejmě FFP3 chrání nejvíc, ale i rouška chrání víc než nic.
U těch transplantací je to ale něco jiného. Nebo ty opravdu věříš, že kus hadru na tlamě, tě ochrání proti vdechnutí viru?? To jako fakt? Já neříkám, že rouška je zbytečná. Není. Pokud je člověk nemocný, měl by jí nosit - a měl by jí nosit i v případě klasických respiračních nemocech. Ale jako prevence proti nákaze koronavirem, je to nesmysl. A před časem to říkal i sám velký Ken. Proto se divím tomu, že je to najednou jinak.
Ano, prof. Pirk je proti preventivnímu nošení roušek nebo nesmyslným pravidlům v rámci pravidel, které nastavují ti nýmandi.[/quote]

Je nějakej binec v softwaru. Nahoře stojí, co píšu a psal řB. Naopak moje myšlenky jsou podsouvány jemu. Záměna osob. Asi už taky korona:-)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět