Díry v podvozku / dutinách - Fabia II

Jen o škodovkách a dalších autech českých značek.
Odpovědět
ydenek@post.cz
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: ned 30 srp 22:31

Díry v podvozku / dutinách - Fabia II

Příspěvek od ydenek@post.cz »

Ahoj,
Dal jsem auto na vystříkání dutin. No a asi za týden jsem si všiml pár děr na podvozku. Zhruba dvě u každého kola. Mají tam být třeba na odvod vody nebo to jenom mechanik zapomněl zadělat? Dvě jsou hned za kolem, tak to musí nachytat spostu vody ne?
Mám Fabii II.
Na fotce je vidět jedna díra a ten černej flek - to už jsem jednu zadělal :-)
Díky
Zdenda
Díry v podvozku Fabie II
Díry v podvozku Fabie II
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Díry v podvozku / dutinách - Fabia II

Příspěvek od jirka87 »

Nic nezadělávat....

Ty díry tam jsou většinou proto, že fungují jako věc, které já říkám "princip sandálů". Neboli co tam nateče (někudy) to z toho vyteče (jinudy).

Konkrétně u tohohle to může (a nemusí, ale spíš jo), znamenat to, že do toho nosníku ti jinudy, kam nevidíš, nateče voda (od kol apod. ve vyšším místě) a tím, žes to ucpal ji bráníš jít ven. Bude se tam držet a to nechce nikdo.

Je to asi stejná věc, jakobys otevřel dveře řidiče a zespoda ucpal ty 3 nebo 4 díry co tam jsou.

Ten palivák máš ještě origoš ? Nebo kupuješ originální díly ? Protože II Fabka je auto staré +/- 10let a naposledy tedy pravděpodobně byla v autorizáku tak nanejvýš (obvykle..ne nutně) před 7lety...
ydenek@post.cz
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: ned 30 srp 22:31

Re: Díry v podvozku / dutinách - Fabia II

Příspěvek od ydenek@post.cz »

No je to auto přítelkyně a ta chce jezdit pravidelně do autorizovaného servisu :-) To já se svým autem už dávno nedělám, protože mi pokaždé něco zničili / zkazili. Palivák bude ještě origoš, ona toho moc nenajezdí.
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Díry v podvozku / dutinách - Fabia II

Příspěvek od jirka87 »

Tak to jsou kabrňáci v tom autorizáku, když tam nechají 10letej filtr :-D
Odpovědět