Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Onboard videa

Příspěvek od mattonecz »

Já myslím, že se ti tu snaží vysvětlit, že to nemáš dávat do svých zbytečných videí a ne, že to trápí srnky.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
foji
Autoškolák
Příspěvky: 72
Registrován: ned 21 kvě 09:27

Re: Onboard videa

Příspěvek od foji »

To je dobře že jdeš do prdele, na to že nemáš ani auto tu máš vždycky mouder jak koza bobků.
last of the V10
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1932
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Onboard videa

Příspěvek od Lachende Bestien »

Tak hlavně, že vy jste ztělesněním boží moudrosti a dobroty, jak jste předvedl ve svém "příspěvku" do diskuze. :-*

Edit. BTW za to, že už několik let nevlastním a neprovozuju žádné osobní auto byste mi měl spíš děkovat, než se pokoušet o trapné urážky.
Navíc pokud člověk nemá zájem vyjádřit svůj názor a jen hodit směrem k jinému verbální exkrement, zhusta dochází k situaci, že se druhý letícímu lejnu vyhne a vrhač má ruku od hoven. ;)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

popravdě - nevěřím tomu, že tohle byla nehoda... Tipuji, že ten kluk už na tomto světě být nechtěl :-(
No pain, no gain.
Vespa time \m/
prying
Autoškolák
Příspěvky: 69
Registrován: čtv 07 črc 20:43

Re: Onboard videa

Příspěvek od prying »

Do zdi by to ale měl jistější.
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 365
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Lachende Bestien píše:Jde prostě a jednoduše o krajně neuctivý přístup k živému cítícímu tvoru, kdy nejenže člověk způsobí svou dlouhodobou silnou závislostí na autě úplně zbytečnou násilnou smrt zvířete, ale ještě se to snaží prezentovat jako "zábavné" video.
Co když měla srna mladé, tipnul by si někdo i pak, že je jim rozstřelená matka u prdele?
Ve své původní reakci jsem se snažil nepopisovat přístup autora, aby si to třeba nevztahoval jako osobní útok, a označil jsem tedy jeho video jako "nevkusné", ale zjevně tento "korektní" přístup způsobil spíše nedorozumění.
Doporučoval bych si přečíst upozornění, který nikdo nečte, na začátku videa..
První 3 záběry se srnkama by měli jasně dokazovat, že se je nesnažím srážet a že když to jde, tak se jim i vyhnu / zastavím..
ad zbytečná násilná smrt - měla to rychle za sebou, odvezli si ju lesníci, takže hádám, že dopadne tak, jak by dopadla, kdyby ju picli puškou.. Vážné video bylo to s tou první srnkou.. tohle sem chtěl pojmout jinak.
Jaggie píše:z logiky veci potom vyplyva, ze pro tebe clovek neni zvire...
tzn ze pokud bys rozprsknul cloveka, tak ti to bude taky jedno, ovsem pokud by to nebyl neci mazlicek? lol
řek bych, že z toho spíš vyplývalo, že člověk by mu jedno nebyl a zvíře, které je něčí mazlíček, taky ne..
A naopak, když sestřelíš zvíře, který ale usmrtíš tou ranou (takže nemusíš čekat na odstřel), a současně nejseš vegan/vegetarián, tak by bylo pokrytecký se z toho složit a truchlit 3měsíce...
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Onboard videa

Příspěvek od abgx1 »



sa pretekar predsa nenecha obehnut v zakrute :D ale na rovinke mu to tahalo lepsie no... prazdna 1.9TDI > plne nalozene 1.4TSI
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Onboard videa

Příspěvek od mattonecz »

Jojo hlavně se nenechat předjet.. Taky jednoho dnes mám. Jeho motor ale nestačil. Tohle je fakt na vytažení.
Dal sem tam i chvíli předtím pro kontext, že jel jak retard.

2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Onboard videa

Příspěvek od bojler »

abgx1 píše:

sa pretekar predsa nenecha obehnut v zakrute :D ale na rovinke mu to tahalo lepsie no... prazdna 1.9TDI > plne nalozene 1.4TSI
KEzmarok :-)
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Onboard videa

Příspěvek od M.Z. »

mattonecz píše:Jojo hlavně se nenechat předjet.. Taky jednoho dnes mám. Jeho motor ale nestačil. Tohle je fakt na vytažení.
Dal sem tam i chvíli předtím pro kontext, že jel jak retard.


Moc hezky si ho na závěr oprasil :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Odpovědět