Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3459
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Onboard videa

Příspěvek od honziss »

Vybrzdovat a nebo pred nim zpomalovat je spatne. On to ceka a ve finale to pak odnese nekdo jiny za nim.

Ja to vetsinou nechavam plavat, zanadavam si a jedu dal. Jinak 3x uz jsem volal za jizdy PCR, ze mam podezreni, ze je opilej/zfetovanej. Z toho jednou jsem cekal jestli se neco stane a asi za 15 km cekala na najezdu hlidka, dojeli ho a stahli na pumpu. Myslim, ze i blba 5 min kontrola dokladu je pro nej trest.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Arkis
Letec
Příspěvky: 1346
Registrován: stř 15 srp 20:58

Re: Onboard videa

Příspěvek od Arkis »

Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 373
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

honziss píše:Vybrzdovat a nebo pred nim zpomalovat je spatne. On to ceka a ve finale to pak odnese nekdo jiny za nim.

Ja to vetsinou nechavam plavat, zanadavam si a jedu dal. Jinak 3x uz jsem volal za jizdy PCR, ze mam podezreni, ze je opilej/zfetovanej. Z toho jednou jsem cekal jestli se neco stane a asi za 15 km cekala na najezdu hlidka, dojeli ho a stahli na pumpu. Myslim, ze i blba 5 min kontrola dokladu je pro nej trest.
Přesně..
Nápad s PČR je od dost zajímavější a ve výsledku bych řek, že aji efektivnější.. a rozhodně bezpečnější.
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1938
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Onboard videa

Příspěvek od Lachende Bestien »

Zavolat simíra s gerchánem je bez diskuse nejvyšší level; nejenže se člověk nesnižuje na úroveň arogantního pomstychtivého hovádka, ale zároveň zaúkoluje užitečnou činností doleváky, již by si jinak pravděpodobně váleli šunky a/nebo koule u kávy a internetu. :ymapplause:

Edit. Ale zase člověk nemá žádnou jistotu, že budou polízeiti skutečně reagovat. Takže pak zbývá metoda, kterou popisoval řB, kdy se tato aktivita negativně nedotkne nikoho nezúčastněného, ovšem je časově náročnější, a taky člověk asi nemůže jet v nějaké běžné vydechlé plečce. :-?
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 373
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Lachende Bestien píše:Edit. Ale zase člověk nemá žádnou jistotu, že budou polízeiti skutečně reagovat. Takže pak zbývá metoda, kterou popisoval řB, kdy se tato aktivita negativně nedotkne nikoho nezúčastněného, ovšem je časově náročnější, a taky člověk asi nemůže jet v nějaké běžné vydechlé plečce. :-?
Na zavolání reagovat musej, ne?
Já úplně nevím, ale když mu nedělalo problém poslat mi to před čumák, kde beru jistotu že mě nezkusí vytlačit? Já se asi úplně nechcu přetahovat s kamionem :-D
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 373
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Kompilace o tom, jak to vypadá, když si někdo myslí, že má absolutní přednost i o těch, kteří nemyslí vůbec.
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
Žiarska Alumíniová
Autoškolák
Příspěvky: 30
Registrován: pon 03 srp 10:02

Re: Onboard videa

Příspěvek od Žiarska Alumíniová »


Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: Onboard videa

Příspěvek od Duke_Luke »

řidičBOB píše:
ja som cakal, ze to spravi uz ten kamionista. Ale ty si mal stastie,ze ten autobusar ta uz netlacil na zvodidla. Mne sa teraz stalo cez vikend, ze idem pekne obiehat 3 kamiony, ako som siel uz v lavom a blizil sa k prvemu, som si vsimol znacku praca na ceste a ze sa ma preradzovat do laveho o par sto metrov . Tie predne dva sa uz radili do laveho tak reku ok, predbehnem toho a cakam uz. No lenze podla mna ten posledny kamionista sa ani nepozrel do spataka a rovno sa radil so vsetkymi a dal smerovku presne ked som bol jemu pri zadnom poslednom kolese a rovno tocil do laveho. Ja som siel max. pov. rychlostou hejze :D a tlacil ma zvodidla, hned plna truba, plne brzdy a stocil som volant na zvodidla, nech sa vyhnem. Potom som na neho trubil uz cely cas v lavom pruhu, hajzla jedneho . Potom ako sa radili naspat ,tak som mu este pribehol ku kabine a vytrubil a priznam sa, ze som potom siel pred neho a len rozvietil brzdove, ze je kok na entu a on iba blikal po mne a dal sa na krajnicu. Ja uz som potom isiel prec. Nikdy by som nevybrzdoval rychlym znizenim rychlosti, ale ked ma ten hajzel tak ohrozil, to som mal sto chuti ho zastavit a rozkopat mu hlavu.
Pritom za nami min 2km nikto nebol,ale musel ma vytlacit dement. Pritom som ho mohol mat predbehnuteho do 1 sekundy.
A je mi jedno,ako to znie. Mna nikto nebude ohrozovat na majetku a zivote. Ti ludia su uz vymeteni neandertalci na cestach.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět