Pomoc se servisováním Golfa 4

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Muhiii
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: sob 22 úno 18:50

Pomoc se servisováním Golfa 4

Příspěvek od Muhiii »

Zdravím,

Chtěl bych se zeptat a najít někoho kdo by mi pomohl se servisováním mého Golfa.

- Mám Golf 4, 1.9 TDI, ARL, 110kw. r.v. 2001.
- Lokalita někde kolem Roudnice nad Labem, Litoměřice, Mělník (není problém někam dojet ale furt aby to nebylo přes půl republiky)

Jde o to, že bych potřeboval někoho kdo se v tom prostě víc pohybuje a řekl by mi - "je potřeba udělat tohle, tohle do roka radši nech udělat atd". Pokud zajedu do servisu tak je většinou první jak něco opravit úplná výměna za nové díly, né že by to bylo někdy na škodu ale myslím si že dost věcí se dá udělat mnohem jednodušeji a hlavně levněji (dost věcí si dokážu udělat sám ale je dost věcí co nedokážu a na dost věcí by se hodil zvedák). Takže hledám někoho kdo to spíš dělá jako koníček, má hodně zkušeností s takovými auty nebo to dělá pro radost. Samozřejmě nechtěl bych to po někom zadarmo, čas je furt drahá věc a nějak by jsme se určitě domluvily. Pokud to tedy někdo děláte nebo o někom víte, byl bych moc rád kdyby jste někoho doporučili!

Případně pokud někdo znáte nějaký kvalitní autoservis kde dřív přemejšlí než všechno mění, budu taky rád.
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 876
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: Pomoc se servisováním Golfa 4

Příspěvek od 970ka »

Zeptej se u vás v hospodě,v každej vsi je někdo,kdo to umí.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL ,Honda opice
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: Pomoc se servisováním Golfa 4

Příspěvek od Jenyk »

Příteli, obávám se, že tuhle službu si musíte zajistit sám. Nikdo jiný nezná to auto lépe, než vy. Na jakýkoliv servis (malý, velký, drahý, levný) se musíte obrátit s konkrétní žádostí o opravu. Hledáte někoho, kdo převezme péči o vaše auto. Máte ho doma, nikde jinde.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Pomoc se servisováním Golfa 4

Příspěvek od Zajda »

Schopní mechanici se vyznačují tím, že mají práce až nad hlavu. Někteří to řeší odmítáním zakázek, jiní postupně polevují v kvalitě služeb. Dostat se se svými veterány na audienci k někomu, od něhož auto odjede v lepším stavu než tam přijelo, je pro mě osobně čím dál větší problém. Hodně štěstí s hledáním.
《》
retron
Letec
Příspěvky: 1384
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Pomoc se servisováním Golfa 4

Příspěvek od retron »

Golf IV je víceméně jedničková Octávka a tu umí servisovat snad v každý stodole
Odpovědět