SUV do 350K

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Tyro
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: pon 29 čer 09:19

SUV do 350K

Příspěvek od Tyro »

Zdravím. Pomalu přichází čas, abych prodal své BMW řady 1 a pořídil auto pro rodinu. Ikdyž jsem bytostně proti SUV, je to přece jen praktičtější a na dovolené byl půjčený Nissan Qashqai velmi příjemným překvapením.

Hledám proto SUV do 350 000. Vznět/zážeh není tak určující, dojíždění do práce se doplňuje dlouhými výlety. Preferoval bych benzín kvůli těm krátkým dojezdům, ale představy výkonného benzínu s rozumnou spotřebou a přitom dostatečným výkonem už jsem se vzdal.

Co se týče nájezdu, do 100K km by bylo fantastické, do 120K km parádní a maximum je 150K km.

Rok samozřejmě čím mladší, tím lepší, ale od 2014 bych byl plně spokojen.

A nakonec co se týče typů, na které jsem se díval:
Hyundai - ix35 je zvláštní a nepůsobí dobře
- Tucson je pěkné auto, ale nevím, zda jej seženu v mých parametrech (cena/motor-výbava atd.)
BMW - X1 je dle mého drahá na to, jak je malá, ale mám k BMW blízko
KIA - Sportage má doré hodnocení, ale to auto neznám
Nissan - Quash...něco - zatím favorit, ale raději smrt, než 1.2
- X-Trail - nevím, jak se pohybuje s cenami vzhledem k nájezdům

Jinak nemám přehled. Za každé doporučení budu moc rád. Díky
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3974
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: SUV do 350K

Příspěvek od HondaMan »

Tuscon i Sportage mají slušná hodnocení.

Za mě je černým koněm Freemont. Opravdu velký kus auta. Za 350 seženeš 2015 s nájezdem i hluboko pod 100tKm.

Je to ale trochu veterán.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16373
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: SUV do 350K

Příspěvek od pavproch »

Freemont je sice překabátěná Amerika, ale vždycky, když to jméno vidím napsané, taxe mi v hlavě rozsfítí červené světlo co sem kdysik kdesik četl: "Fiat velká auta prostě neumí."
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Tyro
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: pon 29 čer 09:19

Re: SUV do 350K

Příspěvek od Tyro »

pavproch píše:Freemont je sice překabátěná Amerika, ale vždycky, když to jméno vidím napsané, taxe mi v hlavě rozsfítí červené světlo co sem kdysik kdesik četl: "Fiat velká auta prostě neumí."
Hlavně jsem si teď projel nějaké recenze a mám strach ze špatného hodnocení brzd...
zabijak33
Řidič začátečník
Příspěvky: 105
Registrován: sob 25 čer 17:52

Re: SUV do 350K

Příspěvek od zabijak33 »

HR-V, Kuga, Tiguan, XC60... Možností je spoustu, otázka je, jak na tom ty konkrétní auta budou :D
Uživatelský avatar
970ka
Mistr volantu
Příspěvky: 884
Registrován: pon 25 dub 12:52
Bydliště: Plzeňský wenkov
Kontaktovat uživatele:

Re: SUV do 350K

Příspěvek od 970ka »

Jsem prodal pěkně vybavenou zánovní X1 a kdo by to řekl,nahradil jsem naftový BMW benzínovým Fordem Kugou, hlavně kvůli tomu ,že to líp jede a je to tiché,myslel jsem jen tak na zkoušku,ale už ji máme 3. rok.
Carrera S ,Tesla 3 Highland LR,Audi Q3 TSi, AR Stelvio 2,0T, MB SL Cabrio,MB Sprinter,Honda opice, atd ...
honziss
Letec
Příspěvky: 3465
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: SUV do 350K

Příspěvek od honziss »

Ja bych s timhle zadanim hledal XC60.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3974
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: SUV do 350K

Příspěvek od HondaMan »

Xc60 měl známý. Od nova a říkal o pravidelných servisech za různě vysoké desítky tisíc. Vyměnil za Kodiaqa a je spokojený.
2.9T RWD
niemand10
Autoškolák
Příspěvky: 43
Registrován: sob 06 pro 16:16

Re: SUV do 350K

Příspěvek od niemand10 »

a je nutne SUV? nemohlo by byt rodinnym autom kombi ( nizsia stredna/stredna trieda) ?
Uživatelský avatar
DoubleSix
Pan Řidič
Příspěvky: 435
Registrován: stř 16 úno 16:33

Re: SUV do 350K

Příspěvek od DoubleSix »

Já si pod pojmem "rodinné" představuji něco, co má hodně místa vzadu a velký kufr :)
A toto splňuje v tvé cenové hladině Honda CRV, Toyota RAV4, Mitsubishi Outlander. Možná Renault Koleos.
Odpovědět