BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
beaumont
Letec
Příspěvky: 1285
Registrován: stř 16 úno 12:55

Re: BMW Divize

Příspěvek od beaumont »

Ona ale ta i8 vůbec nejede marně ani s originálním pohonem, je to fakt pěkně sladěné. Svezl jsem se s tím jen krátce, vadily by mi na tom jen dvě věci: automat (ten mi vadí kdykoliv a kdekoliv) a ten příšerný umělý zvuk motoru z reproduktorů, což by snad šlo nějak odstranit.
Italská auta jsou nespolehlivá, KSČM je demokratická strana, člověk způsobuje globální oteplování a stroje těžší vzduchu nikdy nemohou létat! ;-)
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Update brambor2 ref mizení woleje: Od výměny olej. separátoru najeto přes 2 kkm a cucnul si podle ukazatele tak 1/4litru, čili výrazně míň než předtím. Spokojenost.
Tak update update: na 3tis km (svižně ale ne furt redline, částečně i skoro ve třiceti stupních venku) = dolil sem přesně půllitr CFS.

Takže bramborovo2 N52 halt trochu papká, před výměnou olej. separátoru brambor2 sežral litr woleje za 2 až 3 tis km, fčíl to vypadá na litr @6 kkm, čili něco šlo skrz ten wolej separátor a něco halt opravdu sežere, no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Kura, zase sem si naběh z nevědomosti. Sem v pátek přijel dom z ta3, nechal brambora2 stát přes noc doma a v sobotu před obědem po bajku ho odvez do firmy. Když sem do něj lezl, byl v něm hic bo stál na slunku, taxem klíčem (podržet odemykací tlačítko) sjel wokna dolů a jel do práce s woknama dole. V práci sem bramora2 upíchnul do garáže, zavřel wokna a nechal ho tam. Neska ráno sme jel do města, vyjel z garáže, vzpoměl si, že sem zapoměl cosyk v kanclu, taxem ho nechal chvilku před firmou na dešti. A nascalo mi dovnitř pootevřeným střešním woknem. Do hroma! To si musím pamatovat, že otevření woken klíčem = i pootevření střešního wokna..... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1375
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

nemáš děstový senzor? To mě vždy překvapí jak u auta za nesmysl nejsou takový obyčený věci co má kde jaký auto z roku 2005..
BTW ty máš sedan ne? Kolo vozíš jak? na hagusech na střeše nebo máš nosič na kouli?
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Deštový sensor (pro stěrače) tam je, ale musí se (při zapnutém zapalování) aktivovat tlačítkem.

Bajk sem v bramborovi2 ještě nevez, až někdy povezu, tak mám Thule na střechu (pevné úchyty).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3959
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: BMW Divize

Příspěvek od HondaMan »

Céda: to je ta premiovost. Můžeš si připlatit i za to, co low-cost značky dávají v základu :-D
2.9T RWD
rhinos
Mistr volantu
Příspěvky: 757
Registrován: pát 04 bře 11:21

Re: BMW Divize

Příspěvek od rhinos »

holt kdyz chce byt nekdo ovce a nechat rozhodovat auto co ma delat tak je to jeho volba :D
Citroen C4 GP
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: BMW Divize

Příspěvek od mmira »

ukazte mi auto z roku 2006, kde se sibr pri desti sam zavre prosim
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

U brambora2 sem se nenaučil žít s CA (auto dělalo to co sem nechtěl, když sem vzal za kliku), taxem ho SW vypnul. Protože ke střešnímu woknu taky nemám vztah (bohužel, brambora2 sem nekonfiguroval já - to by tam to wokno nebylo) takže se s ním učím žít, no. Dyž sa to nenaučím, tak ho taky nechám vypnout a bude.... (teda doufám, že to pude vypnout jak to CA)
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1375
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: BMW Divize

Příspěvek od Předseda »

mmira píše:ukazte mi auto z roku 2006, kde se sibr pri desti sam zavre prosim
dvojková ovce třeba
Odpovědět