Kontrola VIN bezplatně

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

danet
Spolujezdec
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 29 srp 09:46

Re: Kontrola VIN bezplatně

Příspěvek od danet »

Přesně tak, jak kolegové píšou, když se člověk chystá investovat x tisíc do nákupu vozu, tak se určitě vyplatí zaplatit 500,- a zjistit info o historii vozu. Zrovna za sebou máme jednu zkušenost, vybírali jsme Fusiona, nechali jsme prověřit 4 auta (2000,- jen to hvízdlo) a bohužel u 3 z nich jsme zjistili jiný stav tachometru, než jaký inzerovali na netu....Tedy obecně se dá říct, vybírá-li člověk auto z bazaru, připočítej k údaji o nájezdu cca jednu pětinu uváděných kilometrů a pravděpodobně dostaneš reálný údaj. Pokud i po té stojí auto za to, vem ho....
TTomáš
Adept autoškoly
Příspěvky: 17
Registrován: pát 11 říj 11:17

Re: Kontrola VIN bezplatně

Příspěvek od TTomáš »

Přesně, nemusí jít v zásadě o špatný kousek, ale když máš v ruce papír, že je auto stočený a stojí za to, pak jde kolikrát uhádat velká sleva. To si pak všichni ty řvouni, co křičí, že je stav kilometrů nezajímá, nechtěj přiznat. já jsem si takhle uhádal v bazaru slevu, protože jsem věděl (i když člověk nikdy neví, ale měl jsem ho zkontrolovaný i od mechanika), že je ok. ale dokud to neviděl černý na bílým, tak by mi to nedal.
retron
Letec
Příspěvky: 1385
Registrován: pát 13 dub 10:44

Re: Kontrola VIN bezplatně

Příspěvek od retron »

dneska bezplatna kontrola VIN na poslednim odpocivadle pred Rozvadovem od Polizei v civilnim 5xx F11
Steverson
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: sob 02 dub 16:44

Re: Kontrola VIN bezplatně

Příspěvek od Steverson »

Cebia není jediná služba u nás :)
Naposledy upravil(a) Steverson dne úte 16 čer 17:16, celkem upraveno 1 x.
Steversonix
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: úte 16 čer 12:52

Re: Kontrola VIN bezplatně

Příspěvek od Steversonix »

ccanec píše:Jiná obdobná služba, než je cebia tady neexistuje. myslím si, že 500 není nic proti tomu, kolik stojí opravy nebo pořízení auta. je to každého věc, jestli to používá nebo ne, ale faktem je, že lidí podvedených bazarem nebo prodejcem je pořád dost a takovým, co autům nerozumí ale potřebují je to pomůže.
Já třeba osobně prověřuju přes https://vincheckfree.net/cz/kontrola-vin. Spolupracují se společností, která má i více informací o vozidlech než CEBIA. Navíc všechny zkontrolované VIN kódy ukládají do blockchainu, takže s těmi daty nelze nijak manipulovat. Cenově to vychází stejně, možná i levněji. Tady je recenze, kde prověřovali superba a zjistili celkem zajímavé informace, co CEBIA neměla.. https://vincheckfree.net/cz/pravda-o-ca ... e-nas-vuz/
Já si přes ně prověřoval své BMW a musím říct, že za ty peníze je to super a doporučuju službu dál.. :)
Kontrola a prověření VIN vozidla založené na technologii Blockchain - https://vincheckfree.net/cz/pravda-o-carvertical-proverili-jsme-nas-vuz/
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Kontrola VIN bezplatně

Příspěvek od jerry »

OK, proč to ale máš v podpisu u všech příspěvků? To je tak miluješ?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1942
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Kontrola VIN bezplatně

Příspěvek od Lachende Bestien »

Celkem zřejmá "skrytá" reklama grátis s odkazy atd. Zatím měl tajný reklamní agent štěstí, že nebyl odbanánován.
Všeho do času. :-h
Steversonix
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: úte 16 čer 12:52

Re: Kontrola VIN bezplatně

Příspěvek od Steversonix »

Jelikož jsem s tou službou spokojený a spolupracuji s nimi, tak nevidím důvod, proč bych si ji nemohl dát do podpisu :) Navíc mám k dispozici 10% slevu na kompletní prověření vozidla, což může hodně lidí využít a ušetří jim to i nějakou korunu. Stejně tak si můžete dát do podpisu Vy odkaz na něco, o čem si myslíte, že má přidanou hodnotu a může to lidem pomoct :)

Hezký den.
Kontrola a prověření VIN vozidla založené na technologii Blockchain - https://vincheckfree.net/cz/pravda-o-carvertical-proverili-jsme-nas-vuz/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16369
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Kontrola VIN bezplatně

Příspěvek od pavproch »

Měl bych?

Obrázek

:D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3345
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Kontrola VIN bezplatně

Příspěvek od jerry »

Hele, spokojenost s něčím bych dal do Whitelist/Blacklist. Napsal bych tam vo co go, proč jsem byl spokojen a klidně odkaz. A tím by to mělo hasnout. Jak to vidí ostatní?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět