Cyklistické vlákno

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Brus »

Berany jsou univerzalnejsi, daji se drzet stejne jako rovne riditka, pak se daji drzet za paky a nakonec i za oblouky
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Kavis »

https://www.kupkolo.cz/rohy-force-zap-a ... w_wcB#6917

Treba tady. Maji malinko jiny konec, ale tvar vypada stejne. Ja spis mam trochu strach z vydrze, kdyz nekde lehnu. Nejde mi o ty 3 stovky. Taky mi s tim kazdou chvili ve sklepe mrdne tchan, ktery ma potrebu tak 3x tydne dojit a neco nam na baraku vylepsovat, kdyz sem v praci.
Odjakziva jezdim s rohama, tak premyslim, co dat na nove. Zacinam vazne uvazovat, ze vezmu toto:
https://www.cyklonemcik.cz/zbozi/kolo-k ... 11-0-xt-12
Akorat bych mu napsal, aby dal i predni naboj xt. Za ty prachy mi to prijde super nabidka.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Brus »

honziss píše:CX vs Gravel rozdily: https://www.youtube.com/watch?v=3YulxqOuCdg
jo, to dává vcelku smysl :-)
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od mmira »

tak dlouho cekam na nabidku individualni stavby az mi borec vola, ze kolo je nachystane :D.

ve stredu pro to jedu, jsem zvedav, jak to nakonec dopadlo
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Jestli teda můžu k těm ZAP Force Cabroň (měl sem je n bajku asi 1 nebo 2 výlety letos na jaře, paxem je nahradil těma gumovýma rohama): upínací mchanismus (na konec řídítek zvenku) je dost fórový, drží to, ale jen do prvního pořádného zabrání za rohy, resp. první držky, kdy řídítka orají v zemi. Jinak se ale opravdu drží (v rukách) dobře, příjemný tvar padnoucí do dlaně, jen jaxou hladké, tak zpocené ruce po nich kloužou.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jarka »

ad. Zap: jezdím i dost ve stoje a docela zabírám a zatím drží. Ale je to taková ta salonní cyklistika, žádný drsňárny.

mmira: nakonec jsi nechal postavit manželce, nebo sobě? Pak sem hoď foto, mě zajímá výsledek.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Tak, 26z placku mám v prackách, odpoledne udělám ze šplhadla (30z na 50z vzadu) ještě větší šplhadlo (26z na 50z vzadu) :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od HondaMan »

To bude hroznej nesmysl. Na tlusťochovi jezdím 30 - 46 a níž mi to smysl teda nedává...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Mně teda v opravdu dlouhých strmých stoupáních (kde není ale moc štěrku/šutrů/baga, takže neprohrabávám) těch 30/50 připadá ještě moc "těžkých".... halt uvidím, dycky je to vratná změna (řetěz zkracovat nebudu, aspoň ne hned).

A na sjezdy mi že to bude lehčí převod nevadí, dneska s 30/10 ušlapu max 35kmph, tak holt s 26/10 ušlapu sotva 30kmph, dyž to bude šúsovat rychleji, taxa halt povezu zadarmo bezpráce, no... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od mmira »

jarka píše:nakonec jsi nechal postavit manželce, nebo sobě? Pak sem hoď foto, mě zajímá výsledek.
pro zenu. zadani bylo jasne. pevna vidle, jednoplacka, co nejnizsi vaha, cena 25t.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Odpovědět