Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mmira »

bojler píše:Vcera dala dodavka DPD na vyjezdu z obce kratce blinkr doprava, zacal jsem tedy na rovince predjizdet. Dodavka zacala zrychlovat az do cca 150km/h. Nekdy opravdu zustava rozum stat.
to je jeste dobry. borec s vozikem mi takto dal blinkr doprava a pak to strihl vlevo na polnacku.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Jo, na to si taky dávám extra majzla, jak auto přede mnou se "chová" zhovadile (cukatura při jízdě, jízda cikcak, chaotické chování atd. = převážně ženská nebo důchodce za volantem), tak nevěřím že bude odbočovat tam kam bliká.....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Tak si cestou z hospody říkám hele proč U ty skarpy leží batoh. Zabrzdim, couvnu a najednou čumím, že k tomu batohu tam leží i majitel... x_x tak dlouhých 15 minut, než dojela záchranka, jsem asi nikdy neměl.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

Stepan píše:Tak si cestou z hospody říkám hele proč U ty skarpy leží batoh. Zabrzdim, couvnu a najednou čumím, že k tomu batohu tam leží i majitel... x_x tak dlouhých 15 minut, než dojela záchranka, jsem asi nikdy neměl.
Tvl! Mam podobnej zazitek z minulosti, palec nahoru ze si zastavil? Ozrala nebo srazenej nebo oboji?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

já zažil že po 15 minutách volali z té záchranky, jestli nemáme někoho, kdo by ho přivezl, že toho mají moc
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

No on tvrdil, že ho srazilo auto (bílá oktavka), policajti pak říkali, že neni skoro vůbec potlucenej a spíš si jenom rozbil hubu. Nicméně než přijela záchranka tak zněl dost nezdravě, furt "usinal" a stěžoval si že nemůže hejbat krkem a necejti nohy :-\ Dejchnul 2+ :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od honziss »

Ja bych pri 2p taky usinal a necejtil nohy :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

No ty krávo :D Štěpán :-BD
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
katana25
Autoškolák
Příspěvky: 31
Registrován: ned 05 dub 11:41

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od katana25 »

Ten pocit kdyz zjistite, ze par metru od vas, se za zdi na jerabu obesil kolega... Zjistil to druhy kolega, ktery si do odpoledne nevyuzivane casti haly sel zavolat. Sundavali jsme ho a ozivovali. Bez sance. Par let predtim vytahovani a ozivovani znameho z nabouraneho auta. Umrel ve spitale. Doufam,ze do tretice uz nebude.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od HondaMan »

Nejdřív jsem chtěl napsat, že podobnou zkušenost nemám, ale:
jednou jsem pomáhal asi 13 let klukovi, kterého jsem našel ve všední den odpoledne "zahozeného" za kontejnery s tříděným odpadem (vožralej že nemohl chodit, očividně párkrát upadnul (odřená kolena a lokty + rozbitá hlava)
Mezi Metylovicema a Lhotkou (MZ bude vědět) jsem ze škarpy tahal 4 důchodce, kteří tam hodili boudu
Na D1 v protisměru jsem live viděl kamion zezadu trefil stojící kamion v koloně a ten následně trefil ještě 1 v předu. Prý přežil, ale dodnes nechápu jak.
2.9T RWD
Odpovědět