IT poradna

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16358
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: IT poradna

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše: Bylo to původně 276 jmen+telefonních čísel a ten trasfer z toho udělal 260 jmen+čísel - ešče sem nestudoval, koho transfer vymazal.
Neska sem přišel na jedno jméno z těch 16-ti vymazaných (můj dvorní automechanik Michal.... :D ). Na další přijdu až časem, asi.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16358
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: IT poradna

Příspěvek od pavproch »

Btw, N8110 na první nabití (ne zcela vy/nabitá baterka z výroby, jaxem ji vytáh z krabice) + furt si s tím hraju a "ladím novou hračku") = 3 a 1/2 dne. Neska ji nabiju pořádně (skoro z nuly na 100%) a slibuju, že si s tím už moc hrát nebudu (jen mobilovat podle potřeby), to sem zvjedaff, jak dlouho těch 1500mAh vydrží (v předchozím RG500 bylo myslím 2100 a "rekord" sem měl 21 dnů mezi nabíjeníma).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16358
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: IT poradna

Příspěvek od pavproch »

Tak. Už mám i druhého "vymazaného" - volalo mi nějaké povědomé číslo a byl to..... švára. Takže ešče 14.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: IT poradna

Příspěvek od Kavis »

To ja nabijim kazdou noc a to ho jeste pres den obcas napichuju v aute, nebo v kanclu na powerbanku nebo kdyz prijdu domu, tak ho dam na nabijecku na tu chvili, co jdu do sprchy, to mu da treba 20%. Bez toho by nedozil konec meho dne ( vetsinou 6:30 - 23:30) :D
Pravda SOT mivam tak 9 hodin :D
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: IT poradna

Příspěvek od honziss »

honziss píše:Pouziva nekdo z vas Garmin hodinky? Fenix6/6X Pro - stoji to za ty penize?

Chci:

- sledovani sportu chuze/beh/kolo
- presnou TF a zaznam GPS
- placeni
- dobrou baterku co vydrzi aspon 5 dni pri 1h trackovani aktivity/den
- mechanickou odolnost

Uz jsem vyzkousel par levnejsich kousku (Fitbit Versa2, Ticwatch, Honor Watch 46 mm). Honory jsou zatim asi nejlepsi, ale chybi mi placeni a presnost mereni TF taky nicmoc.
Vyreseno :D zjistil jsem, ze garmin ma office a kram na evropsky, maj vsechno k vyzkouseni, osahani, potezkani :-bd

Kdyby jste nekdo chtel zanovni Honor Magic Watch 2 46 mm, poslete mi nabidku do SZ.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2421
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: IT poradna

Příspěvek od Brus »

mám teda forerunner 935, což jsou plastové fenix5 a přesnost TF je dost omezená, aby to k něčemu bylo, je potřeba to docela dost přitáhnout, což po nějaké chvíli je nepříjemné a i potom to v určitých případech ukazuje nesmysly, hlavně to moc nedává "rychlé" změny. A pak taky při běhu do kopce se dostanu na třeba 160 a pak běžím dolů a pořád jsou tam hodnoty okolo 160 i když pocitově by mělo být značně míň, pak jsem zkusil třeba i sundat z ruky a ono to pořád ukazovalo +-160. Známý má fenix 6, které mají jiný snímač, ale chová se to podobně.
GPS je v tom dobrá a ty 6 mají nějakou údajně ještě lepší s nižší spotřebou.
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: IT poradna

Příspěvek od mmira »

z pohledu mereni TF mam docela dobre zkusenosti s Polar M600. ale i tam je treba utahnout, coz mi nevyhovuje, hodinky mam rad na volno. po par vyzkouseni jsem je hodil do supliku a vratil se ke staremu garminovi s hrudnim pasem.

mmch, kdyby sis chtel ty M600 vyzkouset, jsou k dispozici.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: IT poradna

Příspěvek od honziss »

Spatne jsem se vyjadril, nepotrebuju superpresnou TF, ale spis konzistentni. Presne to zmeri jen hrudni pas a to je pro me uz moc nepohodli. Mereni ze zapesti sice asi nikdy nebude uplne presny, ale kdyz dobre sedne tvar a velikost hodinek, tak to ujde. Mel jsem: apple watch - sedeli mi dobre a merili asi dobre, fitbit versa - super hodinky, ale spodni cast divne vypoukla, takze merili dobre, ale tlacili. Honor - skoro uplne placata spodni cast, velmi pohodlny, ale mereni tak nejak vselijaky.

Fenixy jsou nekde mezi, zatim jsem dal od vcera jedno kolo + jednu prochazku a vypada to dobre. Forerunner 945 by bejvaly stacily, ale jsou jen o chlup levnejsi a ve stejne velkem tele maji mensi displej. A ja to chci mimo jine pro navigaci na trailech a cyklostezkach a tam mi prijde vetsi displej lepsi. Idealni by byly Xka, ale mam hubeny zapesti a vetsi/tezsi Xka uz se viklaj.

Kazdopadne displej / konfigurovatelnost / power management luxusni :-bd :-bd
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16358
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: IT poradna

Příspěvek od pavproch »

Nějak mi něco "haraší" v IT (teda v noťasu či kde) - fčera a neska problém s načítáním AF.cz (vyřešil se sám), fčíl mi zase Hřmící fták ukázal, že stáhnul 4458456485221 (či kolik prostě miliardy) zpráv , přitom fyzicky nestáhnul ani jednu.... :D

Preventivně aktualizuju NODa32 a pouštím hloubkovou kuntrolu všech disků.... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16358
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: IT poradna

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Btw, N8110 na první nabití (ne zcela vy/nabitá baterka z výroby, jaxem ji vytáh z krabice) + furt si s tím hraju a "ladím novou hračku") = 3 a 1/2 dne. Neska ji nabiju pořádně (skoro z nuly na 100%) a slibuju, že si s tím už moc hrát nebudu (jen mobilovat podle potřeby), to sem zvjedaff, jak dlouho těch 1500mAh vydrží (v předchozím RG500 bylo myslím 2100 a "rekord" sem měl 21 dnů mezi nabíjeníma).
Update po několika nabíjecích/vybíjecích cyklech: běžná výdrž při (mém) běžném používání (tydlifonování, esemeskování, ca 1x denně kuknout na radar a do mailu, na noc přepínám na létadlo) = 6 až 7 dní (@1500mAh). Spokojenost i dyž to nejsou ty 2 až 3 týdny jak byly u cihly.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět