Výběr (hlavně) víkendového auta

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr (hlavně) víkendového auta

Příspěvek od jarka »

Jako kupovat si víkendovku a řešit interiér je pro mě dost nepochopitelný, ale sto lidí sto chutí. Vždycky když jsem kupoval auto pro sebe, tak jsem aspoň měl jasno co chci - ten tvůj výběr co tam máš je ode zdi ke zdi. Asi si v tom nejdřív musíš udělat jasno sám...
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
VPcz
Adept autoškoly
Příspěvky: 19
Registrován: stř 26 dub 07:16

Re: Výběr (hlavně) víkendového auta

Příspěvek od VPcz »

kjub píše:
VPcz píše:Co jeste 135i E82/88? To je zajimave auto.
Zajímavé ano, ale dává nějaký smysl, když stojí téměř totéž co o x let mladší M135i s podobným nájezdem? Já bych dal přednost novějšímu teda, hlavně kvůli vnitřku.
Za me tam je jeste pekny klasicky interier, hydraulika, 6ti pistky, proste technika ktera prida par zazitku na jizde... a navic to auto po letech vypada super a jezdi jich u nas malo.
Uživatelský avatar
kjub
Autoškolák
Příspěvky: 50
Registrován: stř 18 led 22:37

Re: Výběr (hlavně) víkendového auta

Příspěvek od kjub »

VPcz píše:Za me tam je jeste pekny klasicky interier, hydraulika, 6ti pistky, proste technika ktera prida par zazitku na jizde... a navic to auto po letech vypada super a jezdi jich u nas malo.
Mně se taky moc líbí, 1M je asi jeden z mých vůbec nejoblíbenějších modelů značky. Asi už jsem zhýčkaný interiéry nových aut a preferuji uvnitř líbivější a modernější auta (pokud se teda nebavíme o něčem jako 911 gen 993).
jarka píše:Jako kupovat si víkendovku a řešit interiér je pro mě dost nepochopitelný, ale sto lidí sto chutí. Vždycky když jsem kupoval auto pro sebe, tak jsem aspoň měl jasno co chci - ten tvůj výběr co tam máš je ode zdi ke zdi. Asi si v tom nejdřív musíš udělat jasno sám...
Já ho osobně řeším, z čistě řidičskýho hlediska je to samozřejmě nesmysl, ale pokud člověk chce to auta třeba vytáhnout i (například) na výlet do Alp nebo cokoliv v tom smyslu, pěkný interiér ocení. Kdyby to byla priorita č. 1, je to hloupost.

Vím, že nevím, co přesně chci, proto tu taky diskutuju :D . Ale ujasnit si HH vs coupe, FWD vs RWD či AWD bych si měl no, to máš pravdu ;) .
08' Corsa GSI 1.6 150PS
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr (hlavně) víkendového auta

Příspěvek od jarka »

kjub: To nebylo myšlený zle, spíš jen že ten rozptyl je fakt širokej a je třeba začít asi nejdřív u sebe, bo nikdo ti do hlavy nevidí. Ad. interiér: to je jasný - prostě sto lidí, sto chutí.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
kjub
Autoškolák
Příspěvky: 50
Registrován: stř 18 led 22:37

Re: Výběr (hlavně) víkendového auta

Příspěvek od kjub »

To je jasný ;) No nejdřív asi udám auto současné a potom dám vědět, jak se výběr vyvinul.
08' Corsa GSI 1.6 150PS
Odpovědět