Onboard videa

Zajímavá automobilová videa z celého světa.
Odpovědět
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1528
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Onboard videa

Příspěvek od abgx1 »

Jak male deti
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

brnenska.odchytova píše: Jasně - já su klasickej internetovej hrdina, ale ty seš klasickej tupej omezenec, co umí akorát nadávat a mlátit..
Klasika. Klávesnicový hrdina :))
Je mi jasné, že máš mindráček od doby, co jsem ti poblil ty tvé videovýtvory :-) Děcko, kterému jsem šlápnul na bábovičku. Přece sledovanost, reklamy a vidina bohatství na YT...a hrát ramena za klávesnicí.
Do očí mi to pojď říct, chlapečku, do očí.
řidičBOB píše:Ne, hever opravdu z kufru netahám. Zatím jsem si vystačil vždy s rukami a pouze jednou byl donucen užít silnější kalibr.
Už jsem tady vysvětloval, proč jsem čekal za těmi odbočujícími. Najezdil jsem toho po zpátku víc, než jsi ty najel dopředu, takže chování ostatních docela dobře předvídám a kdybych tam najel, že je objedu, tak mne ten zmrd sundá. Dvě SUV by se tam nevešla zcela určitě.
Nebudu tě přesvědčovat, že tam byl fakáč od zatroubení skoro celou cestu dolů - viděl jsem to já a osádka mého vozu.
Běž si dát dalšího krtečka a poprosit doma, ať ti zapnou wifinku ;-)
Tak hádal sem, žes tam čekal, protože občas respektuješ pravidla provozu..
Další typickej argument - mám toho naježděno víc než ty, tak řídím nejlíp :-D akorát volno v tom pruhu je od 0:08s (s trochou snahy by ses protáhl aji dřív) a míjíte se v 0:15 takže zas až takovej čupr odhad mít nebudeš... a kdybys chtěl, tak už seš dávno pryč.. nebudu spekulovat o tom, jestli se tě dotklo, že si tvoje mocný suv někdo dovolil předjet nebo ta ruka z okýnka.. Ale ta tvoje reakce normální prostě není..[/quote]
Minimálně mne moje zkušenosti za volantem OA, x krát zachránili před dementy podobného kalibru. Ale jak jsem psal - děcko, co nemá ani zaschlou barvu na ŘP, nemůže napadnout, že když se koukám do zrcátka a v odbočováku vidím všechna auta, co blikají vlevo až na jedno, že ten mistr buď nemá blinkry nebo pojede rovně. Tipnul jsem to druhé a měl jsem pravdu.
Že mne někdo předjede, se mi stává vcelku často, takže mocným SUV (ze kterého máš evidentně také mindráček, ale třeba až budeš jednou velký, také si na něj vyděláš) to nebude. Opakuji to znovu a pro pomalejší: když někdo prasí a jinému se to nelíbí, tak normální je, se omluvit a ne vyndat ruku z vokýnka a ukázat mu fakáče. Ale zřejmě tenhle styl je ti blízký. A když už toho fakáče ukážu, tak mám koule na to, to okýnko nechat dole a podiskutovat s tím, komu byl určený a ne se zamknout v autě. Ale chápu - vždyť ty jsi stejný pochcánek - tady jsem debil, kokot, atd. SZ žádnou nevidím, jenom nějaké brečení o soudech a obranných prostředcích.
Víc k tomu nemám co dodat. Pokud mi něco chceš říct do očí, tak směle do toho, jinak se s tebou nemám o čem bavit, cucáku. A jelikož nejsem ani zvědav na tvé drsné komentáře od klávesnice, jdeš do ignoru.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 395
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Onboard videa

Příspěvek od Jaggie »

janjan píše:je to tím, jak dneska mají všichni pocit, že mají na všechno právo... pár let nazpátek jsme se tu bavili kompilacemi z ruských silnic a teď už to tady máme skoro taky
mozna by te dokazali prekvapit i tady v JAP... auto jsem mel asi par tydnu a vychod Tokia je absolutni raj debilu...
jeden mi hodil pred auto takovou mysku, ale vubec na to nemel ani koule ani auto...a mne nezbyvalo nic jineho, nez poradne dupnout na brzdu(stigro ze za mnou nikdo nebyl), pac by mel vytlacil na betonovou zed

vytoceny do ruda sem ho zastavil... necekal vubec, co se bude dit... kurak.. takze pro me vyhoda, mel malicko stazene okynko, tak akorat, abych tam prostrcil ruku...

o lokalite to nebude, kokoti jsou vsude 8-x
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 373
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

řidičBOB píše: Klasika. Klávesnicový hrdina :))
Je mi jasné, že máš mindráček od doby, co jsem ti poblil ty tvé videovýtvory :-) Děcko, kterému jsem šlápnul na bábovičku. Přece sledovanost, reklamy a vidina bohatství na YT...a hrát ramena za klávesnicí.
Do očí mi to pojď říct, chlapečku, do očí.
Ne, to teda fakt nemám - ten máš možná tak akorát ty, protože si někdo dovolil něco říct na způsob, jakým se chováš.. Od tý doby, co mě za videa hejtíš tadys napostoval docela dost videí, vyhejtil sem ti chování akorát tady u toho, to nebude můj mindráček..
Vlez si do ledový sprchy a nebo se přihlaš na nějakej kurz zvládání emocí..
řidičBOB píše:Minimálně mne moje zkušenosti za volantem OA, x krát zachránili před dementy podobného kalibru. Ale jak jsem psal - děcko, co nemá ani zaschlou barvu na ŘP, nemůže napadnout, že když se koukám do zrcátka a v odbočováku vidím všechna auta, co blikají vlevo až na jedno, že ten mistr buď nemá blinkry nebo pojede rovně. Tipnul jsem to druhé a měl jsem pravdu.
Že mne někdo předjede, se mi stává vcelku často, takže mocným SUV (ze kterého máš evidentně také mindráček, ale třeba až budeš jednou velký, také si na něj vyděláš) to nebude. Opakuji to znovu a pro pomalejší: když někdo prasí a jinému se to nelíbí, tak normální je, se omluvit a ne vyndat ruku z vokýnka a ukázat mu fakáče. Ale zřejmě tenhle styl je ti blízký. A když už toho fakáče ukážu, tak mám koule na to, to okýnko nechat dole a podiskutovat s tím, komu byl určený a ne se zamknout v autě. Ale chápu - vždyť ty jsi stejný pochcánek - tady jsem debil, kokot, atd. SZ žádnou nevidím, jenom nějaké brečení o soudech a obranných prostředcích.
Víc k tomu nemám co dodat. Pokud mi něco chceš říct do očí, tak směle do toho, jinak se s tebou nemám o čem bavit, cucáku. A jelikož nejsem ani zvědav na tvé drsné komentáře od klávesnice, jdeš do ignoru.
min 7sekund v odbočováku nikdo nejel :-D věřil bych aji tomu, že ten škodovkář byl přímo za tebou a prostě tě objel..
Ty víš houby kolik mi je a jak dlouho mám papíry :-D ale budeš si dál mlet to svoje.. to, že do videí přidávám edit, aby to bylo jiný než od 100 dalších nějak věk nezrcadlí..
ne, z suv fakt mindráček nemám.. mě se ty auta nelíbí..
Opakuju to zase - když máš tolik naježděno, ta škodovka tě nijak neohrozila, ani neomezila - troubení nějak postrádalo smysl, stejně tak ta omluva.. a pokud ses pak pustil za ním a zběsile blikal, tak se nedivím, že ti toho fakáče ukázal...
Ne, není mi ten styl jízdy blízký, ani ten škodovkářův ani tvůj ani tvoje chování, ale chápu, že omezenec jako ty to prostě nepochopí, že aji na silnici se pohybuje někdo, kdo jezdí rychlejc, ale je v klidu..
Nevidím důvod, proč ti posílat sz a nadávat ti v ní.. to, že se chováš jako kkt dokázals tím videem a aji těma kecama.. za mě to není potřeba opakovat. A pokud já su cucák, tak ty seš zářnej příklad toho, že věk na inteligenci a vyspělost nemá žádnej vliv.
A ten ignor mám za trest nebo za odměnu?
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
brnenska.odchytova
Pan Řidič
Příspěvky: 373
Registrován: sob 03 srp 04:06
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od brnenska.odchytova »

Myšlenkové stereotypy v praxi: řidič BMW, důchodce na silnici a drzý skútr.
Odchytávám neposlušný řidiče na kameru a občas nějaký to zvířátko na kapotu...
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Onboard videa

Příspěvek od Stepan »

Technická: nechávat stažený okýnko a diskutovat je naprd, dostaneš granát skrz vokno a neuděláš nic. Když už, tak je potřeba rovnou vyskakovat z auta =))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1528
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Onboard videa

Příspěvek od abgx1 »

tak nejak :D , bud vyskocit von alebo zamknut, vsetko ostatne je minimalne na monokel
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Onboard videa

Příspěvek od řidičBOB »

:))
No pain, no gain.
Vespa time \m/
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Onboard videa

Příspěvek od bojler »

ctrl_j píše:
DN NA převážející dřevěné klády. Došlo k převrácení NA a uvolnění nákladu, který zavalil 2 osoby. Jednotky HZS osoby vyprostily a předaly je do péče ZZS
Obchvat se dle propoctu NEvyplati.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Onboard videa

Příspěvek od ctrl_j »

Takhle se to dela, obchvaty se stavi i na dvojkach, ale to musi delat lidi co maji rozum.
ZÚR KrV tak vymezením koridorů pro obchvaty obcí a měst vytváří předpoklady pro ochranu nejcennějších kulturně historických urbanistických struktur, koncentrovaných u všech 4 dotčených obcí právě v jejich centrech, která jsou zároveň historickými jádry obcí. Největším příspěvkem pro ochranu hodnot území Kraje Vysočina je navržený obchvat I/23 Třebíč, který odvede intenzivní automobilovou dopravu ze současného bezprostředního kontaktu s Městskou památkovou zónou Třebíč a zejména pak s památkami světového kulturního dědictví UNESCO, bazilikou sv. Prokopa a se židovským městem. Obchvat II/405 Brtnice zase přispěje k zásadní ochraně Městské památkové zóny Brtnice, a zvláště pak historicky cenného barokního židovského mostu přes říčku Brtnici, který je nemovitou kulturní památkou a přes který je v současné době vedena veškerá tranzitní doprava po silnici II/405 mezi Jihlavou a Třebíčí.
Přílohy
brtnice.jpg
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Odpovědět