Realisticky dream car

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Realisticky dream car

Příspěvek od Snowman000 »

Kedze karantena je svina a clovek ma more casu vymyslat, tak mam jednu otazku do plena...aky je vas "realisticky" dream car? A co tym myslim?
Auto po ktorom tuzite, ale nikdy si ho realne nekupite, ak by vam ho ale niekto daroval, dokazali by ste ho uzivit, realne pouzivat a mat z neho radost? ;)
Alebo este inak...kazdy tuzime po Carrere GT, alebo F40, ale chceli by ste realne ho mat v garazi? Realne ho pouzivat na tych nasich tankodromoch, platit stovky tisic na poistkach a mali gule na to poslat to niekedy bokom? /:)
Co by to realne u vas ale splnalo?
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26982
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od řidičBOB »

911 Targa
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od mmira »

911 997 gt3 rs 4.0

Včera jsem po půl roce vytáhl z garáže C2S a dnes už mám 560 km. Na podzim to prošlo servisem, tak je to v top stavu a fakt úžasné.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
HOUZJ5AJ
Řidič začátečník
Příspěvky: 159
Registrován: stř 11 črc 13:45

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od HOUZJ5AJ »

BMW Z8. Ale doufám, ze to jednou vyjde, byt s casem jsou čím dal dražší...

Ale pokud to má být dream car, který bych si nekoupil, tak asi nějaké nové Ferrari s dvanactivalcem :D
4.4 V8 390 kW, 5.0 V8 338 kW
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od jarka »

Jsem se nad tím zkoušel zamyslet a fakt jsem nepřišel na auto, kvůli kterymu bych byl ochotny prodat ledvinu. Chtěl bych lehký, kompaktní, s vice-valcovym motorem a rwd s manuálem - je něco takovýho s m kolem 1t??? Jinak mě napadla Z06 ve žlutý barvě, mustang gt350-r (bo prostě NASCAR zvuk), Viper ACR a nebo klidně tu mirovu c2s co by mu zbyla až by měl GT3 rs :) . Úplně reálně bych se ale spokojil s upravenou mx-5 ND, s cca 230 atmo konema a zvukem od sani jak závodní M3 E30 :x .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od mmira »

Myslím, že by tě C2S nebavila. Ono je to primárně pohodlné GT, žádné ostré náčiní.

GT350R je ale jiná story, to me okouzlilo I na pidi testovacím okruhu
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od Zajda »

Čistě na ježdění Elise S2 111R, čiže s vysokootáčkovou Toyotou 1,8L. Nebo ještě lépe swap na K20A2 co mám v Civicu :-)

MX5 ND by byla taky super, pofacelift s točivějším motorem. Právě ten relativně měkký podvozek by mi maximálně vyhovoval, abych s tím i v našich kotěhůlkách ala RZ Barum Rally neměl pocit že auto ničím.
Naposledy upravil(a) Zajda dne pát 10 dub 22:13, celkem upraveno 1 x.
《》
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2541
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od Vrooom »

To hledisko muset zivit sam je dost zasadni :-). Protoze me bavi vzit auto na okruh, melo by to byt neco lehkeho. Asi Lotus exige V6. Ale tam se obavam, ze to bude kasicka. Hodne se mi libi i Alpine A110.
A nebo jako daily by mi myslim sedlo BMW 1M/M2. Ale tam bych mel problem s gumama (-: A vlastne i Z4M by mi bohate stacilo. Ale taky bych se bal aby nebylo vic v servise nez na silnici ...
A vlastne uplne nejvic dream by bylo aby mi nekdo dal garaz se zvedakem, par set tisic a at si za to nakoupim nejaky performance dily, ktery bych si sam i namontoval :x
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5449
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od M.Z. »

Scania R730
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Realisticky dream car

Příspěvek od jarka »

M.Z. píše:Scania R730
Uchyláku :D :D :D .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět