Detektory policejních radarů

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od Spectral »

Vysvětlím pohnutky u sebe. Při běžném provozu displej vidět nepotřebuju, ale chybí mi ve chvíli, kdy dělám nějakou operaci a potřebuji vědět, zda dopadla dle mých představ (dočasné vypnutí rušičky/celého AR, opětovná aktivace, jiná změna nastavení apod.). Na displeji vidím hned, na ledce Protektoru ani ne (asi bych teda viděl taky, kdybych s tím jezdil denně a měl nastudovaný návod, ale vzhledem k tomu, že jde o auto rodinného příslušníka, tak vím hovno a jen doufám, že to bude dělat to, co si přeji). Ale tenhle nedostatek by zase řešila ta aplikace v mobilu, to uznávám.
:ar!
Uživatelský avatar
mafel
Pan Řidič
Příspěvky: 296
Registrován: pon 16 kvě 16:05

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od mafel »

Jediné rozumné řešení kombinující výše uvedený požadavek s požadavkem absolutního utajení je verze Protector + app v mobilu Radar Hunter.
Všechna moje auta - antiradar zcela skrytá montáž, zapínání/vypínání přes dálkové ovládání shodné s garážovým tlačítkem, žádná dioda, nic. Vypínání před RF modul natvrdo přes hlavní přívod elektřiny, aby se to náhodou nezapnulo při kontrole v AT při startu motoru...
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:1000 lidí, 1000 chutí.
Přesně tak, když mohu mít i vizuální, i zvukovou/hlasovou indikaci, kterou mohu v případě potřeby omezit jenom na zvukovou/hlasovou, tak proč bych se omezoval jenom na jednu, když mohu mít obě a svobodně si vybrat, kdy co chci.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

protože třeba nechci...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
AntiRadary.cz
Letec
Příspěvky: 1077
Registrován: stř 16 úno 09:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od AntiRadary.cz »

řidičBOB píše:protože třeba nechci...
řidičBOB píše:1000 lidí, 1000 chutí.
m4lcolm: Je sranda, kolik jedincu se nechalo zmanipulovat, ze se dobrovolne biji za cizi financni zajmy jako uzitecni idioti.

Nezávislé fórum o antiradarech, radarových detektorech a dalších ochranách proti změření:
http://antiradary-forum.cz
Uživatelský avatar
VS*
Letec
Příspěvky: 1257
Registrován: stř 23 lis 18:03

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od VS* »

Antiradary.cz: fakt si myslíte že jsem ještě nejezdil s něčím co má displej?
S Genevo VIP jsem jezdil cca rok, předtím nějaké STiR atd...
Zvukové ohlášení měření a nic víc nepotřebuju...asi jsem skromný...ale jak jsem už psal, pro koupi a instalaci jsem to nastavil s od té doby nebyl jediný duvod cokoliv přenastavovat.
PROTECTOR II 950Mcz ALP3: SPOLEHLIVÁ A NEKOMPROMISNÍ OCHRANA
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

...jsem rád, že nejsem sám, který to má takhle nastaveno.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od M.Z. »

Od r.2006 jsem nepocítil potřebu displeje. Výjimkou byl v r.2011 Stinger pořízený do Sharana, který dodnes slouží ve Scanii, ale tam se nějaký displej hravě ztratí. Do osobního auta ee.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
blah
Pan Řidič
Příspěvky: 210
Registrován: stř 25 črc 13:11

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od blah »

Tak jsem se konecne dokopal k zamontovani antiradaru, abych se vzapeti nechal vyfotit laserem :((
Takze co bude nasledovat je jasne, jen bych mel predtim jeste otazku na zkusenejsi. Vyfotil me takovy ten automaticky laser ktery je schovany ve vozejku (vitronic) na dalnici o 3 pruzich. Predpokladam, ze to bude varovat celkem dlouho predem, dokaze to ale i aktivne rusit? Vzhledem k tomu ze je to docela z uhlu. ( Ne primo zepredu jako u vetsiny laseru)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Detektory policejních radarů

Příspěvek od řidičBOB »

když je dopad, je i odraz...resp. není :-)
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět