BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Kavis
Mistr volantu
Příspěvky: 589
Registrován: čtv 10 říj 10:49

Re: BMW Divize

Příspěvek od Kavis »

M3 se delala i jako E90. Tam je nejaky rozdil mezi podvozkem kupe a sedanu?
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Kuju.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Zabíjím čas v odloučení od rodiny ve firmě, taxem vytáh brambora2 a pořádně ho vyčistil, vypulíroval, uklidil atak. Mj. i namazal všechny 4 sedadla a jejich Dakota Leder pořádně a důkladně originál Léderpflege mit UVschutz od BMW a...... co brambora2 mám, taxe mi zdálo sedadlo řidiče "nejisté" a taxem to dneska študil a fuckt jako že se mi to nezdálo - zatímco sedadlo spolujezdce se ani nehne, tak sedadlo řidiče se - ani ne tak v pojezdové šíně jako spíš v celém mechanismu výškového nastavení sedáku / sedadla lehce "viklá" (e90 preface, manuální sedačky). Neřešil tady někdo něco podobného? Kde co dotáhnout/zajistit, kam "narvat" něco (klínek?) aby se vymezily vůle a přestalo se to úplně "giglat"?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

Pekny masaker 8-x
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od Duke_Luke »

tak obecne ani nove oturbene V8 u bmw ziadna slava. Kde dokonca niekde musis vymenit rovno cely motor . Taktiez novsie R6 S55 ,kde tiez mozes komplet prist o motor rozhodenim casovania a radsej preventivne to dat dokopy.
Preto ja v zivote nekupim nove auto. Nechcem, aby zo mna mal vyrobca pokusneho kralika. Ja radsej pockam, urobim si prieskum trhu, pozriem zavady - kedze nalejme si cisteho vina, kazde auto ma nejake vady a uz len potom sa rozhodnut, co si este ochotny akceptovat ,aka miera nakladov ta ocakava a ides do toho,alebo nejdes.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

U konkurence vyšel článeček, že v NL jsou k mání dvě ///M5 s V10 a 6MT.... dovoz z US.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Koubes
Řidič začátečník
Příspěvky: 102
Registrován: stř 16 úno 15:34

Re: BMW Divize

Příspěvek od Koubes »

Ta levnější už asi neí k mání. Inzerát vymazán.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Fáze uvažování a vymýšlení se u mně s novým měsícem přelila do fáze přípravy na realizaci úprav na bramborovi2....
pavproch před pár dny na bmwklubu píše:Tak. Díky tipu tady ("podvozek M3") + díky tipu na AF.cz sem začal uvažovat jinak. Oba tipy sem skloubil dohromady, promyslel a domyslel a VELMI se mi výsledné "kombo" zamlouvá:
- ///M3 ramena a čepy
- tlumiče OEM m-paket
- pružiny Eibach Pro Kit (-20/-15mm)
- tužší stabíky M3 nebo HR
pavproch neska na bmwklubu píše:///M3 ramena a čepy

Tak... chtěl sem objednat celou tu sadu u FCP a... nělzja - do EU nedodávají. Tečka, fertig.

Poradí mi někdo, jestli se to dá koupit někde tady v CZ/EU nebo si to budu muste najít sám? Kuju.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
blah
Pan Řidič
Příspěvky: 210
Registrován: stř 25 črc 13:11

Re: BMW Divize

Příspěvek od blah »

To preci nejsou nijak neobvykle dily ne? Kdyz to nejde jinak, naobjednal bych vsechno podle SKU jednotlive...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Zítra du (fungujou, sem objednán na konkrétní hodinu, čili nemělo by to být nějak moc čekání) s bramborem2 na ME a STK, to sem teda zvjedaff, esli fuckt platí, že čelní sklo nesmí mít prasklinu v části, kudma čumím ven. Mám "yebanec" velký snad jak 5-ti koruna v tom černě nabarveném pásu po obvodu, bez vlásečnic okolo. Tak uvidíme, uslyšíme. Pojistku na skla mám, ale bylo mi lenivo to vyměnit. :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět