Cyklistické vlákno

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od mmira »

Všechno fígle, co mi dříve fungovaly taky. Dnes ani prd, pokud to ručně, a dost pracně, nenatahnu, tak to zůstane zapadlé. Příště to natvrdo zkusím lehce maznout.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
rejdy
Autoškolák
Příspěvky: 52
Registrován: ned 17 srp 17:59

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od rejdy »

Když mi posledně nepomohlo nic zde již zmíněné, stříknul jsem to trochou ironu/okeny a bylo. Navíc to v podstatě záhy zase vyschne (podle mě tedy lepší řešení než mýdlová voda apod.).
e36 328i coupe
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 395
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Jaggie »

jarka píše:Jestli to je klasika z duši tak už 25 let to dělám tak, že nafouknu na cca 0.5-1bar (fakt měkký) a celým kolem povalim několikrát kolem dokola a z vrchu na něj tlačím. Krásně se srovná a pak nafouknu.
takhle me to otec ucil taky, funguje vzdy
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

Jsem dneska presadil dite z detsky 16" na SUP Fly 20" a jezdi ji to asi tak 2x rychlej a prvni vejlet hned 14 km @-)
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27031
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od řidičBOB »

a je to tady - srocování x_x 8-x
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od mmira »

H: jak jsem loni shanel easyridera, tak ted uz taky zacinam pomalu resit prechod na 20". mladoch je k nezastaveni a hlavne k nedohnani, tedy na rovine, v kopcich uz horsi. nevis, jestli se na tom da zvednout predstavec?
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

mmira píše:H: jak jsem loni shanel easyridera, tak ted uz taky zacinam pomalu resit prechod na 20". mladoch je k nezastaveni a hlavne k nedohnani, tedy na rovine, v kopcich uz horsi. nevis, jestli se na tom da zvednout predstavec?
Easyrider 16” ma standardni bikovej predstavec s tou nejuzsi variantou riditek 25,4 mm, taky jsem menil. Ale ten puvodni co tam je, je dlouhej az az, jestli je nakymu diteti kratky to kolo nahore, tak co dylka klik a slapani?

Ja ji presadil na vetsi hlavne kvuli vetsim kolum a delsim klikam a je to sakra rozdil, muzu doporucit. Rychlost a dojezd 2x tolik a to to kolo ma od ctvrtka a je na tom jak vosa na bombone (110cm).

Az budes vybirat 20”, tak koukni na Rascal, Beany, SUP...vsechno cesky znacky, rozumny geometrie i penize.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jarka »

Jsem teď zjara řešil s mým mladým jeho 26" Meridu. Kupovali jsme před cca 2lety nějaký relativně obyč a mladý si teď stěžoval že je to docela těžký tak jsem se o to začal malinko zajímat. Dal jsem se do vážení a celkem zajímavý čísla: celý kolo 13.8kg :D -takový malý tank (brutálně těžká přední odpružená vidlice a gumy). Nakonec jsem teda objednal pevnou ocelovou vidli a lehký pláště s lehkýma dušema. Komplet za 1350,- mu z toho udělám už relativně rozumně těžký bike (11,4kg). Jsem na sebe malinko pyšný :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

jarka píše:Jsem teď zjara řešil s mým mladým jeho 26" Meridu. Kupovali jsme před cca 2lety nějaký relativně obyč a mladý si teď stěžoval že je to docela těžký tak jsem se o to začal malinko zajímat. Dal jsem se do vážení a celkem zajímavý čísla: celý kolo 13.8kg :D -takový malý tank (brutálně těžká přední odpružená vidlice a gumy). Nakonec jsem teda objednal pevnou ocelovou vidli a lehký pláště s lehkýma dušema. Komplet za 1350,- mu z toho udělám už relativně rozumně těžký bike (11,4kg). Jsem na sebe malinko pyšný :) .
Vcelku standardni XC kolo my manzelky na 29” vazi 9,5 kg :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jarka »

Co znamená standardní - jaká cena?
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět