Cyklistické vlákno

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od mmira »

co blbnete lidi, proc byste pri jizde na kole ci jakemkoliv jinem venkovnim sportu meli mit rousku? staci mit ji s sebou, treba jen okolo krku a natahnout v okamziku, kdy se clovek dostava do styku s jinym sprostym podezrelym.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Jenyk »

Bureš vydal befehl, že to musíme mít na držkách kdykoliv opouštíme brlohy. Tak se zajímám, jestli to jde pro samoničení na kole splnit.

Že je to peachovina mi psát nemusíš, vím to sám docela dobře. Na druhou stranu kolisti nemají úplně dobrou pověst, nač to přiživovat.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2548
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od Vrooom »

Tady u nás v lese bylo lidí hodně, takže jsem skoro celou vyjížďku jel se zakrytym obličejem. Brýle se mlží dost a dýchání do kopce taky nic moc.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16351
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od pavproch »

Já za dnešek viděl celkem 4 kyklisty - jednoho co se zřejmě přibližoval do/z práce na "happině" po cestě v civilizaci a ten roušku měl a tři za humny (les, louka, pole) ve sportovním módu na opravdových MTB bez roušek
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3967
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od HondaMan »

Já jel s maskou házenou kolem krku a když jsem se k někomu blížil, tak jsem ji natáhl... sjezd jsem jel s maskou pořád.
2.9T RWD
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od mmira »

resim zahadu. furt jsem mel prazdne predni kolo. utikalo to tak, ze to pres noc stalo na rafku. tak jsem to rozdelal a nic, zadna dira. dal jsem to zpet, zase utikalo. pak jsem po poradnem dofouknuti dotahl maticku drzici ventilek u rafku. a od te doby to neutika. WTF?
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

mmira píše:resim zahadu. furt jsem mel prazdne predni kolo. utikalo to tak, ze to pres noc stalo na rafku. tak jsem to rozdelal a nic, zadna dira. dal jsem to zpet, zase utikalo. pak jsem po poradnem dofouknuti dotahl maticku drzici ventilek u rafku. a od te doby to neutika. WTF?
To delam pred prvnim rozebiranim vzdycky..
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od mmira »

Co, utáhnout tu matku? Chápeme se správně, že jde o tu, co jen zajišťuje ventilek, aby nezajel dovnitř ráfku.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od honziss »

Ventilek samotnej, je na to takovy udelatko: https://www.koloshop.cz/duse,-pasky,-le ... skovy.html

Ta prevlecna matka je tam jen do poctu, ale jestli to neutika/utika podle toho jak ji dotahnes, tak mas diru v dusi nekde na vnitrni strane, jen malou a fouka to do rafku nekam.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
jerry
Letec
Příspěvky: 3338
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Cyklistické vlákno

Příspěvek od jerry »

Defekt bývá v místě navulkanizování ventilku k duši. Přitažením zmiňované matky to trochu utěsníš a zdá se to být ok.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět