S větrem ve vlasech....

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od _sulcik_ »

v čem?
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jerry »

Tak nějak to cítím, že když mají lidi okolo mě starosti. Mám to tak s rodinou, firmou i společností.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Mám před 4 dnama volna (doufám, že od pátku budu z5 doma) v hlavě dilema: vyrazit m4Zlikovat nebo ne? Má být (aspoň pá+so) křasně, cesty sou relativně prázdné, asi by to bylo fajne. Ale dyž ono se nesmí ven jentak, že..... čím sem starší, tím víc se mi hlava vzpouzí se vzepřít (aktuálně platným dočasným) pravidlům..... :ymblushing:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Lachende Bestien »

A kdo bude určovat, zda se někdo vydal na cesty "jen tak", nebo k tomu má dostatečný důvod?
S takovou tady za chvíli máme thought police. Nebo budeme třeba dýchat na povel, a kdo nebude poslouchat, tomu zakážeme dýchat. 8-x
Každopádně pokud máte (z mého pohledu obtížně pochopitelné) obavy před buzeračními kádrováky, napadlo mě např. dát do auta nějaký náhradní díl na auto/býka/stroj atd., a pokud by došlo k "namátkové" kontrolní kontrole uživateli mozkového myšlení, tak prostě jedete z nákupu (použitého) zboží od neznámého člověka z bazoše/avíza.
Určitě vás napadnou aspoň 2-3 další alternativy virtuálních důvodů, ať máte z čeho vybírat při potenciální debatě s kádrujícími buzeráky.
Edit. Nebo se tentokrát místo kochačky a vyplavování adrenalinu za volantem vydejte na nějaké pěkné kochací hřebenofky po Bestkidu na byku, což je ostatně pro tělo i mysl rozhodně zdravější prospěšnější aktivita, a navíc snížíte z autodopravy plynoucí toxickou zátěž životního prostředí.
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Jenyk »

Jedeš pro benzín / od benzínky. Z toho bych fakt obavy neměl.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Při cestě z5 z Ovy sem v zúžení dojel Fiat 124 kábro - jako jo, zezadu to fuckt vypadá hezky a.... hlavě ty 4 laufy, to je síla.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Duke_Luke »

tak 4 laufy ma original len Abarth verzia Spidera. Ale da sa to vymenit 1:1 aj na normalnej. Kamos to tak ma. Lepsi zvuk urcite. Mne sa to paci aj ta dlha predna kapota a co som sa cudoval tak pri natiahnutej streche to je nizsie ako moja znizena E93. Cakame na trosku lepsie pocasie a koniec obmedzeni cestovat medzi okresmi do konca sviatkov a pojdeme strechy dole a po Tatrach sa povozit. Len som este neprezul na letne, lebo vraj buduci utorok tu hore hlasia este snehove prehanky jeden den :D..tak az potom.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Už sem byl tak nějak rozhodnutý, že (po dvou dnech sportíku pěši po horách - na bajka je ráno ešče zimečka - už ňa bolijou haxny) zítra ráno brmbrmbrm m4Zlikem, ale ten PaCh neska ráno na Radhošti mě trochu zabrzdil... uvidím teda zítra ráno, esli v sobě najdu koule porušovat....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Hmmmmm.... :-o

Mi nakonec prdlo v kuli, že to (se) pudu projet ešče neska.... vlezu do m4Zlika, zapnu zapalování a chcu to nastartovat.... a nic..... "low battery".

Kura, loni sem tam dal novou 70 Ah AGM a myslel sem si že to přes zimu (nová baterka) vydrží.... nevydrželo..... c-tek už to do ní rve, tak doufám, že aspoň zítra ráno to pude, no....
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jerry »

Pokud by byla odpojená, tak to vydrží, ale ty klidové odběry v dnešních autech jsou na prd. Já si kvůli tomu do miaty namontoval odpojovač baterie, páč je tam malá baterie s malou kapacitou.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět