Parkování u paneláku..

Volné diskuse na libovolná témata...
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Parkování u paneláku..

Příspěvek od Jaggie »

zaparkoval bych to kocarkarny
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Parkování u paneláku..

Příspěvek od Stepan »

já to mám do garáže 30 minut a celkem mě to odnaučilo jezdit po městě autem. Než bych se tam tahal, tak jedu radši sockou :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Parkování u paneláku..

Příspěvek od HondaMan »

Jaký smysl má garáž dál než 100m od bytu/vchodu? To je snad lepší parkovat na ulici nebo nemít auto vůbec.

Dnes mám vytápěnou garáž přímo pod obývákem = super. Když jsem bydlel v Praze, zvažoval jsem nákup garáže 300m od vchodu, ale už to mi přišlo nesmyslné.

Samozřejmě pokud se bavíme o hlavním autě a ne o uložence/víkendovce...
2.9T RWD
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Parkování u paneláku..

Příspěvek od M.Z. »

Na lepší se dobře zvyká. Mě by se už nechtělo podstupovat boje o parkovací místo, včetně strachu z poškození atd.
Ještě když jsme bydleli v OV, tak jsme raději parkovali auta ve dvoře areálu dealera škodovky. Bylo to cca 300m od domu, chtěl tuším 400,- měsíčně a měli jsme klid.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Parkování u paneláku..

Příspěvek od jerry »

řidičBOB píše:za komárů jsme měli garáž na druhém konci města - bylo to tak 20 minut na babetě a žilo se... Dneska nejlépe zaparkovat do vchodu.
To mi povídej. Občas mi někdo zastaví před garáží a o 50 metrů dál je volno. Co by blbec chodil, že?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět