Hyundai i40

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Nagano
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: pon 15 srp 13:53

Re: Hyundai i40

Příspěvek od Nagano »

Měl jsem teď i40 na víkend. Specifikace stejná jako testovaná, tedy cw 1,7 CRDi 100kW Premium s navigací. Já ji měl bílou, která je naprosto luxusní. Nejsem žádný spisovatel, ale stačí pár slov. Klobouk dolu před Hyundai. i40 má pár svých much, s většinou kterou uvedl autor článku naprosto souhlasím, ale ve všech ostatních ohledech je to stejně dobré né-li lepší auto než Mondeo, Avensis či Passat nebo v neposlední řadě natažený Superb. Navíc můj subjektivní pocit je, že i40 je nejhezčí ze jmenovaných konkurentů (Superb je prostě hnus, Passatu nová generace uškodila, Mondeo už taky není tak rajcovní jako na začátku a Avensis je podle mého názoru nedotažený). Musím dát za pravdu autorovi článku, že motor není optimální. Na to "mrtvo" do 2000 otáček si člověk musí zvyknout a počítat s ním na každé křižovatce. Možná tomu pomůže 135kW diesel, který má přijít v příštím roce. Zhruba za týden se mi do ruky dostane 2,0 GDi tak sem poté umístím zkušenosti s benzínem.
Zpátky k autu jako takovému. Ve výbavě Premium snad nechybí nic co by normální člověk mohl potřebovat. Možná elektricky ovládané víko kufru, které v předprodukční verzi bylo, ale do ceníku ho nedali. Krásný display palubného počítače, vše přehledné a intuitivně ovládané.
Vlastně mi na autě jako celku vadily jen dvě věci. První jsou lakované plasty ve středovém panelu. Stačí jen pár vteřin a jsou upatlané :D Druhá věc, která mi vadila jsou poměrně malá zpětná zrcátka, ale to je asi o zvyku.

Hyundai teď má jen jediný úkol...přesvědčit potencionální zákazníky, že už je stejně dobrý jako VW, Škoda, Ford...on je (ne celou modelovou řadou, ale novými modely ano), ale je bohužel ještě spousta lidí, kteří si to nechtějí připustit.
Snad jen hodně štěstí, protože i40 je vážně skvělé auto.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Hyundai i40

Příspěvek od pavproch »

fčera sem poprvé potkal kombík i40 live na cestě a ...... moc, moc, moc líbivé to je.... :x
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Hyundai i40

Příspěvek od Honza42 »

Doufám, že to půjde na odbyt, a že to bude mít rychlý propad v ceně. Abych se za pár let dočkal slušný ojetiny za pár kaček.
Tatko
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: stř 14 bře 20:21

Re: Hyundai i40

Příspěvek od Tatko »

Velmi peknè, ale tu cenu prehnali. U mna zvíťazil Fiat Freemont~ Dodge Journey, vo výbave Lounge, 4x4,automat, lepšia výbava, silnejší motor, 7 miest a za lepšiu cenu.
Uživatelský avatar
Dix
Letec
Příspěvky: 1146
Registrován: čtv 17 úno 09:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Hyundai i40

Příspěvek od Dix »

Tatko:Pokud jsi ho ještě nekoupil,tak bych počkal do konce roku.Viz téma Fiat a vše kolem nich.
Bez bodů
Tatko
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: stř 14 bře 20:21

Re: Hyundai i40

Příspěvek od Tatko »

Už kúpené, o 3 týždne ho mám tu. Jediné čo by ma zaujímalo sú tie plánované xenony, denné svietenie je tam aj teraz. Facelift ma nezaujíma, mne sa ten amícky ksicht páči, a je identický s Dodgeom, takže cez Yahoo neni problém si kúpiť na to doplnky ako predný deflektor a pod. Fiat na to auto má ešte velmi málo doplnkov. Jediné na čo by som bol čakal je ten 3,0 MTJ 6V čo dávajú do Lancie Thema, niekde som zachytil že by ho tam mali tiež dávať, písal som aj do Fiatu na centrálu, ale tento rok na ten motor nemaju homologizáciu, takže do konca roka neni vraj šanca. Tak možno nabudúce-:))
Sedlatchek
Dítě v autě
Příspěvky: 1
Registrován: úte 26 lis 21:22

Re: Hyundai i40

Příspěvek od Sedlatchek »

Hyundai i40 jsem teď kupoval taky a musím potvrzdit, super auto. Nekupoval jsem ho teda nové - bohužel -, upřednostnil jsem ještě lehce jeté v jednou specializovaném bazaru na Hyundai: xxxxxxxxxxxxxxxxx Nejlepší je to pohodlíčko, jak je pořádně prostorné. Myslím, že když člověk má štěstí a narazí na něco zachovalého, lehce jetého, tak se to dá srovnávat jako by to bylo po předváděčce. Každopádně i40 je pecka!
Naposledy upravil(a) pavproch dne stř 27 lis 08:05, celkem upraveno 1 x.
Důvod: edit by -pp-: Aleno, tak! Ešče raz a BANán.
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Hyundai i40

Příspěvek od Lachende Bestien »

Hnůjdaj bych nebral ani zadarmo.
Zničením vysoce kvalitní orné půdy v Nošovicích obdělávané po staletí dali šikmoočáci v úzké spolupráci se zkorumpovanými politickými loutkami najevo, jak si vůbec neváží užitečné práce našich předků. Nekvalitu hnůjdajné produkce a předražené náhradní díly netřeba příliš rozvádět. I když i mnohé jiné automobilky si je v těchto aspektech v poslední době snaží dohnat. :-q
kacko
Autoškolák
Příspěvky: 21
Registrován: sob 14 říj 09:10

Re: Hyundai i40

Příspěvek od kacko »

To teprve začne. At všichni vi co jste zač?
Naposledy upravil(a) pavproch dne stř 04 bře 09:49, celkem upraveno 2 x.
Důvod: edit by -pp-: Aleno, tak! Prosím nezaplevelovat jiná vlákna než Mazda.
kacko
Autoškolák
Příspěvky: 21
Registrován: sob 14 říj 09:10

Re: Hyundai i40

Příspěvek od kacko »

Uz se to tady maže taky?
Odpovědět