BMW Divize

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Tak jo, brambor2 papká CFS enem dyž ho honim - např. fčera a neska - papnul si 1/2 litru na tisíc km. Přetím bylo kluzko a nebezpečno a sežral enem asi 2 deci na 3tis km. Mám pár km do dalšího servisu, přitom mu vyměním olej.separátor, uvidíme, esli to to papání omezí/sníží.... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

A do toho podvozku fuckt hrabat nebudu, je to řidičsky "snesitelné" i na okreskách (zatáčky) nejen na dálnici (rovně). Jenom to nesmí být moc zvlněná/rozbitá okreska, to to na těch vlnách/dírách poskakuje jak jankovitá kobyla... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2540
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: BMW Divize

Příspěvek od Vrooom »

Ja se PP divim, ze kdyz jsi takovy fanda to ladeni auta, nezkusis nejaky lepsi podvozke, typu Öhlins apod.? :-)
https://www.ebay.co.uk/itm/174196389658
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: BMW Divize

Příspěvek od Brus »

Brus píše:posledně si v servisu řekli za aktualizaci map do navi 800kč. Ne za samotné mapy, ty mám předplacené, ale za tu práci. Tak jsem se rozhodl, že to teď udělám sám. Trvalo mi asi hodinu zjistit, jak se to vlastně dělá a teď už asi 6hodin to něco dělá v PC a konec stále v nedohlednu. Jsem zvědav, jak dlouho to bude následně trvat v autě.
tak ta cast v aute uz byla snadna a trvala cca hodinu
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Taxem přišel na jednu zapeklitost s bramborem2 (neže bymi nějak moc vadila, no... spíš nevadí vůbec, bo ty ukazatele stejně nepoužívám): BC po zmáčknutí tlačítka tempomatu ukazuje "trip v km", "průměrnou rychlost v km/h" a "průměrnou spotřebu v mpg". A nelze to přenastavit, když v menu zvolím spotřeba v l/100km a potvrdím, tak to můj příkaz ignoruje a zarputile dál ukazuje v mpg.... sfiňa jedna.... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
.Z3
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: úte 16 čer 20:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od .Z3 »

Žeby brambor3? :)
Ale aspoň přední športzice v černé dakotě by to chtělo...
3.0 B58 & 2.2 M54 & TSI
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: BMW Divize

Příspěvek od jerry »

Ten co to kupoval, jako by mi promluvil z duše. Ta krása, budíky s normálními mechanickými ukazateli a klasická šaltrpáka :ymapplause: Přidal bych jen sedačky s lepším bočním vedením a vyhříváním, látka by mohla zůstat a klidně bych se vzdal i jejich elekroštelování. Pojedeš se na to mrknout pp?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: BMW Divize

Příspěvek od Snowman000 »

PP ma fobiu z foukatek, takze urcite ne ;;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: BMW Divize

Příspěvek od pavproch »

Nepojedu bo fóbije... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
.Z3
Pan Řidič
Příspěvky: 253
Registrován: úte 16 čer 20:02

Re: BMW Divize

Příspěvek od .Z3 »

Já si myslím, že dotyčný si to vybíral jako služební auto (viz. odpočet DPH) kde měl pouze finanční limit, chtěl 6válec a z nějakého důvodu i 4kolku a tak se mu tam víc výbavy už nevešlo. To nemění nic na tom, že vznikla zajímavá kombinace. Je fajn, že mu zbylo na světla a elektrické sedačky bývávaly u top motorice trojky bohužel v základu.
3.0 B58 & 2.2 M54 & TSI
Odpovědět