Suzuki obecně

Honda, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Subaru, Toyota ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od pavproch »

Dík za koment - takže to asi byl "levý" řidič, no. :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od ctrl_j »

Mimochodem, i kdyz je soucasna generace motoricky uz jinde, tak jeji terenni schopnosti „vychvaluje“ i Rasto Chvala.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od Zajda »

jarka píše:a teď jsem zkusil další desky HELLA PAGID 8DB. Ku.va to auto najednou brzdí, přitom rozdíl v ceně asi 150Kč :x .
Kde jsi je kupoval prosimtě? Chci na EP3 něco trochu obstojného a rád bych se vyhnul šmelině.
《》
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jarka »

zajda: na mlparts, jako skoro všechno - jsem tam spokojenej. Jinak to brzdí pořád pěkně a pozitivní dojem zůstává. Teď jsem jen zběžně mrknul na mlparts a na typera tam mají přední za 530???
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od Zajda »

Pecka, na můj z většiny kochací styl jsem nechtěl hrotit Ferodo DS, ale zas v levných vodách číhá nebezpečí totálního hnoje, takže díky za super tip :-)
《》
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jarka »

Jako opatrně s tím super tipem, ale snad to bude běhat tak nejni zač :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od Zajda »

Jasně, Swift je lehčí atd., neberu to tak že za Pagidy dáváš ruku do ohně.
《》
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jarka »

Přesně tak :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
denis
Pan Řidič
Příspěvky: 244
Registrován: ned 30 čer 17:17

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od denis »

Už nejaký ten čas sledujem inzeráty SSS a nedávno som objavil tento:
https://www.autobazar.eu/suzuki-swift-1 ... 58303.html

Vyzerá to tak, že mal starostlivého majiteľa už len podľa kratších intervalov výmeny oleja (ikeď 0w-20, je to OK?) a výberu pneumatík. Príde mi však čudné, že nedal ošetriť podvozok hneď po kúpe. Ako sú na tom tieto Swifty s antikoróznou ochranou? Čo ten Bilstein B14 kit, brať či nebrať? Jarka, Jerry, Greg, vedel by mi niekto poradiť? :)
Suzuki Swift Sport 1.6 5D ZC32S
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Suzuki obecně

Příspěvek od jerry »

Auto je pěkné a cena také není špatná. Já koupil z první ruky ročník 10/2015 najeto 62.000 km v D za 9.000 Euro. Ale to je na D super cena. Takže 9.500 i s B14 je dobré ;)

Auto jezdilo 4 zimy v bavorských horách, kde se dost solí. Dodatečná protikorozní ochrana nebyla a přesto není vliv soli znát :) Je tedy otázka proč ji dodatečně dělal. Ale to se zeptej majitele.

Olej 0W-20 je předepsán výrobcem, ale i Němci v autorizáku dávali 5W-40. Já v tom pokračuju. Ten 0W-20 je kvůli emisím. I v německém manuálu píšou, že to nemusí být pro motor to nejlepší, ale zaručuje to nejmenší spotřebu :( Ale pokud ho měnil opravdu tak často a nehonil to v horku pořád plnej, proč ne.

Asi s tím jezdila paní, podle toho, že píše o známkách opotřebení z parkování. Ale to musíš vidět naživo. Nafotit se dá troska, že vypadá jako voňavka.

A ty B14 si musíš zkusit. Já budu měnit tlumiče v květnu a čekám na B6, které momentálně nejsou ani v D :( O těch B14 jsem taky uvažoval, ale nevím, zda by to nebylo moc tvrdé. Projeď si to a jsem zvědavý na tvoje dojmy.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět