ZKAŽENÝ SERVIS

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
varies
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: pon 03 úno 14:48

ZKAŽENÝ SERVIS

Příspěvek od varies »

Zdravím,jdeme za Vámi ohledně rady a pomoci. Jak máme prosím postupovat při zkaženém servisu? Auto jsme vezli začátkem minulého týdne t.j 28.1. 2020 na banální výměnu oleje (motorového a převodového). Jedná se o automatickou převodovku, před předáním do rukou servisu, že auto fungovalo bez problému (mám na to 3 nezávislé svědky,které jsem několikrát vezl),a po výměně oleje v převodovce servisem, převodovka přestala řadit. Servis se tomu staví laxně, závadu neřeší, jen se vymlouvají, auto stojí od pátku t.j. 31.1. 2020 na dvoře aniž by to někdo řešil. Zatím jsem nic neplatili a ani nepřevzali. Poradíte nám prosím? Předem děkujeme.
Naposledy upravil(a) varies dne pon 03 úno 16:32, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1388
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: ZKAŽENÝ SERVIS

Příspěvek od Předseda »

Jestli to nááhodou nebyli ti stejní co už o nich byla reportáž v černých ovcích..
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: ZKAŽENÝ SERVIS

Příspěvek od Duke_Luke »

otazka aj, ako je to auto stare, ci malo pravidelny servis oleja prevodovky. Ak totiz nechame stary olej dlho a potom dame novy, mozeme u urcitych prevodoviek tu prevodovku znicit. Ale to uz je problem zleho predchadzajuceho servisu vymeny napr. Taktiez, ci bol robeny aj preplach, alebo len vymena...
varies
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: pon 03 úno 14:48

Re: ZKAŽENÝ SERVIS

Příspěvek od varies »

Auto je rok 2008 a bylo udržované a pravidelně servisované i na výměnu oleje, je od toho i originál servisní knížka
varies
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: pon 03 úno 14:48

Re: ZKAŽENÝ SERVIS

Příspěvek od varies »

Předseda píše:Jestli to nááhodou nebyli ti stejní co už o nich byla reportáž v černých ovcích..

A jaký to měl být autoservis?
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5451
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: ZKAŽENÝ SERVIS

Příspěvek od Stepan »

Tak snad je nějakej předávací protokol, ne? "nezávislý svědci", které jste předtím v autě vozil, jsou dost k ničemu.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět