S větrem ve vlasech....

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jenyk
Mistr volantu
Příspěvky: 583
Registrován: úte 22 úno 11:04

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od Jenyk »

Těžko říct. Dnes kabrio sice jezdilo, ale zbaběle se střechou nahoře.
Ken Kesey: "To Vic Lovell for telling me that dragons don't exist, and then leading me to their lair."
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od ctrl_j »

Prvni letosni.
Fiat Barchetta - nahore bez
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16358
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Dyž sem neska po nepříliš povedeném ski-výletu strkal prkna a zpocené smradlavé ski-hadry do garáže, venku sfítilo slunko, bylo +10 a zpívali ftáci jak na jaře. Při pohledu na m4Zlika sem se i zasnil... už to na mně asi brzo vleze (při letošním způsobu ne-zimy) :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16358
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Allianz po mně pochtíval fotku m4Zlikova tacha (mám pojisku "málo yezdim = málo platym"), taxem se nasoukal m4Zlikovi za knipl a.... jako jo, kdyby bylo venku jaro, tak už bych asi měl cukání.... naštěstí je ale venku neska zima (bílo). :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

Dneska bylo takový teplo, že jsem naložil mladou a jeli jsme provětrat babičku s novým (starším, ale už konečně funkčním) motorem. Mladá si tam na podsedáku vrněla. Po jednom lehkým hození zadkem mi pak nahoře na kopci říká - že zrovna tahle zatáčka se jí líbila, že prý tam tak pěkně vrněl výfuk :) . Halt se asi aspoň trochu potatila :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16358
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od pavproch »

Jak bylo tendle týden hezky, tak mě to taky napadlo, ale paxem "se posral" strachy, že mě někde PaChové lapnou, jak yezdim jen tak pro radost. Lerch už avizuje, že lapat "výletníky" budou.

Takže začátek letošního větru ve vlasech odkládám na neurčito. Škoda, no.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jarka »

Jsem jel přes kopec jen pro matroš co jsem potřeboval do práce, tak jsem to hned využil (a přes město se střechou nahoře - né že bych si myslel, že to na mě skočí, jen se to tak nějak asi dneska nesluší). Když pak střecha dolů, tak jsme samo měli šátky - jsme vypadali jak hustý desperádi :) .
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
jerry
Letec
Příspěvky: 3343
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jerry »

Já jsem se taky tak nějak bál provokovat. Tak jsme jezdili denně odpoledne od baráku na chalupu (máme jí na samotě) se sportíkem po okreskách tam i zpět ;) A do Bavor teď nejezdím. Vlastně tam bych směl, páč jsme tam hlášeni k přechodnému bydlišti, ale po návratu povinně 14 dní karanténa. A i v našem horském okrese máme už plno nakažených :(
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
_sulcik_
Pan Řidič
Příspěvky: 416
Registrován: sob 05 zář 11:39

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od _sulcik_ »

Ať si taky PaChové políbí prdel jestli budou řešit že se někdo jel projet... Koho v tom autě asi tak nakazíš, když tam sedíš sám?
Nejhezčí pohled na silnici je skrz prorezivělou podlahu na dvojitou plnou čáru.
jerry
Letec
Příspěvky: 3343
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: S větrem ve vlasech....

Příspěvek od jerry »

Tak já se nebál PaChů, bylo mi to tak nějak hloupý vůči ostatním.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Odpovědět