Nehoda srážka ze zvěří

Volné diskuse na libovolná témata...
lukina
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: stř 22 led 22:28

Nehoda srážka ze zvěří

Příspěvek od lukina »

ahoj kluci jsem tu novej tak distak se omlovam jesli to jsem nepatri... dneska se mi prihodila takova mensi nehoda srazka ze "zveri"na misto jsem privolal policie ktera to mela zdokumentovat z dovudu pripojisteni sraskou ze zveri policie si zacala auto prohlizen a nenasili na nem zadne stopo po strsti nebo jinech stopa ,nesel jsem ani ja policie mi oznamila ze tohle neprodej ze na tom aute by meli bejt stopy po stretu a policie mi taky neverila ,tak jsem se rozhodl to neriset ze bych mohl bejt vysetrovan kvluli pojistnemu podvodu..................
pri streti zrovna snezit tak jsem ani na cestu poradne nevidel snich padal pro ti me tak ani nevim co jsem srazil nic se nenaslo
skoda odhaduji cca do 10 tisic
auto nevypadalo ze je upne v top stavu mel jsem naraznik z kapotou v jine barve zduvudu toho ze jsem auto kopil pozkozene tak jsem to vymenil za jinek kus auto bylo urceno na renovaci pro zajmavost to byl jaguar x type,


jen me ted zajma jak tuto situaci mam priste resit nebo co mam delat kdyz se mi neco takoveho stane..
omlovam se za chyby ale ted upne nemam naladu spekulovat nad klavesnici distak na dalsi info se muzete zeptat
predem dekuji za pochopeni
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Nehoda srážka ze zvěří

Příspěvek od ctrl_j »

Koupit si do auta kameru.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
lukina
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: stř 22 led 22:28

Re: Nehoda srážka ze zvěří

Příspěvek od lukina »

ano ted to taky vim ,ale ne kazdej ma v aute kameru jde to resit i jinak nez video zaznam :a jen pro info jel jsem jednou po dalnici a vlitl mi ptak do skla a to jsem mel video zaznam a pojistovacka mi rikla ze u toho by musela bejt policie nedostal jsem nic :D jen tu pisu jen tak spekulativne co by se dalo delat treba nekdo si z toho neco vezme a bude o neco chytrejsi o me uz tak tolik nejde
honziss
Letec
Příspěvky: 3459
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Nehoda srážka ze zvěří

Příspěvek od honziss »

Mam pocit, ze by ten prispevek napsalo lip to srazeny zvire :-B
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Pajaa
Autoškolák
Příspěvky: 61
Registrován: pon 23 bře 14:56

Re: Nehoda srážka ze zvěří

Příspěvek od Pajaa »

Já se o srnku jen "otřel" a chlupy byly všude...
Přílohy
Srnka.JPG
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1388
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Nehoda srážka ze zvěří

Příspěvek od Předseda »

A jako co jsi chtěl řešit? Když tam nebyly nikde ani chlupy tak jsi těžko mohl mít něco rozjebanýho..
lukina
Spolujezdec
Příspěvky: 3
Registrován: stř 22 led 22:28

Re: Nehoda srážka ze zvěří

Příspěvek od lukina »

Předseda píše:A jako co jsi chtěl řešit? Když tam nebyly nikde ani chlupy tak jsi těžko mohl mít něco rozjebanýho..
ha dalsi takovej ,pokud chcete psat takove blbosti tak radeji nepiste dik nemyslim to zle ,bylo to za tmy dneska auto este ohledam jesli neco nenajdu, stalo se mi po druhe dneska jsem nasel zaznam o nehode tak sme u predchozi nehody taky nic nenasli ani clup ale potvrdilo se to z kameroveho zaznamu ale co se da delat kdyz ho nemam to me zajmá
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1388
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Nehoda srážka ze zvěří

Příspěvek od Předseda »

V první řadě naučit se psát. A myslím to zle. Tohle se číst nedá.. to se Marie Teresie musí obracet v hrobě.
Dex
Adept autoškoly
Příspěvky: 11
Registrován: pát 20 pro 08:51

Re: Nehoda srážka ze zvěří

Příspěvek od Dex »

Souhlas je mě z toho na piču.
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2048
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Nehoda srážka ze zvěří

Příspěvek od GeneHawkins »

mně
Odpovědět