Pokuty za parkování

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Pokuty za parkování

Příspěvek od honziss »

Předseda píše:Nevím jakého aktivního řidiče eltoda máte vy, ale u nás rozhodně nevystoupí.. To fakt ne :D A dost pochybuji, že řidič i má nějakou možnost / přistup do systému. Tomu je to naprosto u prdele. Zakryté značky nejsou ničím neobvyklé v mojí ulici. Ale pro klid duše platí co jsem psal - stačí to překrýt kusem papiru na kterém je natištěná číslice. Na první pohled to nebije do očí a systém to přečte.
Ja mam jiny informace a jsou od cloveka jehoz rodiny prislusnik tu praci dela, coz samozrejme neznamena ze to je 100% pravda. Nicmene jsem dostal doporuceni parkovat radsi na zakazu stani nez nakej trik s SPZ. A vzhledem k tomu ze jsem toho ridice videl uz vickrat vylejzat ven, jak u nas na P6, tak u rodicu na P5, tak mu to asi uplne burt nebude kolik aut naskenuje. A mimochodem, porad jezdi 2x, ale interval se zkratil na 3 a vice minut dle trasy.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Pokuty za parkování

Příspěvek od Předseda »

taky bydlím na 6tce a že by kdy vylezl ne-e. Sám si na druhém autě RZ občas "vyšperkuju" a v pohodě. Za mě lepší stát na zoně a "tunit" než to dát třeba na hlínu, která je vedena jako zeleň a dostat lísteček od MP. Případně než to dát do záhybu ulice. Eltodo to nepozná, šerif ano.
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Pokuty za parkování

Příspěvek od GeneHawkins »

No, podíval jsem se na ulici U Vojanky, a ta nemá šest metrů nikde sama od sebe. Takže parkování je na nevyznačeném místě tak jako tak vyloučené...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokuty za parkování

Příspěvek od řidičBOB »

nemá přístup do systému...manuálně to vyfotí a pošle na příslušnou MP, která to dojede osobně zkontrolovat ;-) Případně i s odtahem.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Pokuty za parkování

Příspěvek od Předseda »

maximalně tomu bych věřil. Nemyslím si že jouda co jezdí yardou má přístup do systému a vidí zda RZ sedí s autem
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokuty za parkování

Příspěvek od řidičBOB »

Nevidí. Ale za hlášení úmyslného znemožnění čitelnosti RZ mají bonusy.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Pokuty za parkování

Příspěvek od honziss »

řidičBOB píše:Nevidí. Ale za hlášení úmyslného znemožnění čitelnosti RZ mají bonusy.
Co ja slysel, tak se odmenuje dle koeficientu najetych km / spravne naskenovanych spz. Melo by to fungovat tak, ze auto pri jizde nacita nebo ridic manualne zada spz, ta se odesle pres LTE na registr a kdyz ma auto zaplaceny parkovani, tak se vrati odezva, ktera ulozenou spz v aute maze, vcetne foto zaznamu. Na konci smeny pak zustanou spz, kde se odezva nevratila, prozenou se kontrolou jeste jednou, pak se z toho vygenerujou podnety (spz, lokace, datum, cas, foto) a ty se posilaj nevim kam, asi na mestskou cast...? Jestli z toho ma provozovatel sluzby neco domu, to nevim.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Pokuty za parkování

Příspěvek od aikoN »

řidičBOB píše:Nevidí. Ale za hlášení úmyslného znemožnění čitelnosti RZ mají bonusy.
By mě zajímalo, jak se pozná to úmyslné zakrytí. Tedy, pokud to není zakryté úplně dementně a dotyčný trochu přemýšlí.
Rychlost zabíjí!
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokuty za parkování

Příspěvek od řidičBOB »

To je na subjektivním posouzení řidiče-oznamovatele a poté strážníka, který to pouze zadokumentuje a předá dál SO.
Pokud vozidlo navíc splňuje podmínky pro odtah, je rovnou odtaženo.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Pokuty za parkování

Příspěvek od mattonecz »

taky to vidim casto a retardi si tam daj treba list ze stromu a myslej si jak je to genialni plan.. nebo nechaj neco couhat z kufru a tak. klasicky je jeste z nuly na SPZ udelat 8. ja teda obcas na cizi modry stojim proste jen tak a zatim mam stesti.
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Odpovědět