Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

no to já taky \m/
akorát se dost divím, že mi to už loni prošlo. Naši jsou na všechny tyhle platby velmi citlivý, po nedávném zdražení POVka na jedno z vozidel o zhruba 3% (řádově stokoruny) opouštěl pojišťovák areál pomalu sprintem, takže se divím, že si nikdo nevšiml, že cca 80m2 byt má spotřebu jak jejich barák. Ne, trávu tady nepěstuju :)

Jo a ten elektroměr, z faktury, jsem nenašel v celým baráku, otevřel jsem si každou jednu skříň a nikde není.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

pavproch ve stěžovatelně na OF.cz píše:Mně mr*ne. Sezona sotva začala (už ale 10 dní na prknech) a fčera i dneska se výrazně ozvalo to operované kuleno - při přenesení váhy na pravou nohu (v oblouku) zabolí a ne málo. A to sem chtěl příští týden vyrazit dom do ta3 a na Chopok se "šikovnou sezonkou" - sem fpráci vyhlásil pátý týden dofče, tak ji musím čerpat, no ni?
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
GeneHawkins
Letec
Příspěvky: 2045
Registrován: čtv 09 srp 22:26

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od GeneHawkins »

jerry píše:Tak to jsem zvědavej, jak to vysvětlí a hlavně vyřeší.
Coby, jednoduše. Zaplatí dva roky černýho odběru...
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Tak prej výměna elektroměru. Proto sem ho nemohl najít.
Akorát nemají žádnej poklad. o koncovým stavu toho vyměněnýho elektroměru. Ani o tom, že ho měnili.
Což je vtipný. Když to vezmu poměrově. Tak spotřeba v roce 2017 - 100 (podklady jsou), 2018 - 200 (podklady chybí), 2019 - opět 100 (poklady jsou).
Říká se tomuhle bezdůvodné obohacení nebo ne? :-?
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

Nebuď takový škrob a trošku chudákům taky dopřej.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Lachende Bestien
Letec
Příspěvky: 1931
Registrován: sob 18 čer 15:13

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Lachende Bestien »

Přesně. Jak by k tomu ti chudáci lháři a zloději z čezu aj. energetických firem přišli, kdyby si každý zákazník pečlivě hlídal odběr a platby?
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Dobrá lapačka na (nepozorné) řidiče - I/35 od RpR až po horní konec DBečvy vysoleno, sucho, nad značkou konec HBečvy ca 2 km (dlouhé rovné úseky + překvapivé zatáčky na nich) neposoleno a z noční námrazy vyjezděné dvě ledové (průhledné) stopy - kuva, to si klouzlo než sem to taky přišel, že to klouže. Uffff. Výš, od rozcestí na Ebeku/Bílou a dál na Bumbálku zase pěkně vysoleno a sucho.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

Já momentálně jsem ostražitý do každé zákruty, kde není vidět. Hlavně okolo Hukvald, je takových pastiček povícero.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Jaggie »

pavproch píše:Dobrá lapačka na (nepozorné) řidiče - I/35 od RpR až po horní konec DBečvy vysoleno, sucho, nad značkou konec HBečvy ca 2 km (dlouhé rovné úseky + překvapivé zatáčky na nich) neposoleno a z noční námrazy vyjezděné dvě ledové (průhledné) stopy - kuva, to si klouzlo než sem to taky přišel, že to klouže. Uffff. Výš, od rozcestí na Ebeku/Bílou a dál na Bumbálku zase pěkně vysoleno a sucho.
tam to znam shruba od nadrze HB az po ten dlouhy stoupajici kopec(se dvema lajnama), kde se cesta deli na 56(na Bilou) to byva dost sranda...
ta 35ka, co pak pokracuje na hranicni prechod, je kryta stromama, takze asi tak
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1509
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od abgx1 »

sused presiel s autom cez nejaky bordel od nehody, spravil defekt
-chcel na pomaly sfukujucej pneu dojst do pneuservisu, isiel dofukovat koleso na benzinku, tam neviem preco 4x startoval
-7rocna baterka to vzdala a uz nenastartovala
-nahodili sme mu to cez kable, popritom sa ma pyta ci je nejak urcene ako sa to ma zapajat, mu hovorim ze ano, plus na plus, minus na minus
.... tu sme sa rozisli
________
vecer:
-Sused vola ze si bol kupit kable, skusal to zase nahadzovat cez ne
-pripojil ich cez svorky, sadol do auta, ale auto nestartovalo, z kablov sa zacalo dymit
-zapojil to naopak, odpalil si budiky, radio a kto vie co este najdu v servise

chcel som mu vecer aspon dat baterku na nabijacku nech si vie dojst po novu, nechapavo pozeral ze akoze "myslite ze baterka sa da vybrat?" tak som mu ju zacal vyberat, popritom ma napadlo ze nech vyskusa ci sa da auto odomknut klucom...

neda, zamok je zaseknuty


tak rezignoval, ze on si k tomu zavola nejakeho servisaka



tldr; dostal defekt, a skoncil s odpalenou elektronikou, spalenymi kablami, znicenou baterkou, nepojazdnym autom ktore nevie ani dostat do servisu a on sam si nedokaze vymenit baterku

byt lempl je drahe
Odpovědět