Volkswagen obecne

Audi, BMW, Mercedes, Porsche, Volkswagen ad.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

jarka píše:Dám to sem, pokud by to náhodou někoho zaujalo. V rodině se prodává prakticky nový Golf R, 2.5 sezóny, 13.5tkm, v zimě to venku nebylo, 3d, manuál, ještě typ bez DPF. Pokud někdo zvažuje něco podobnýho tak myslím hodně dobrý kup: https://www.sportovnivozy.cz/124456-vol ... -r-liberec.
Jarka: Mmira hladal onehda nejake R-ko ktore by si zakonzervoval na horsie casy ;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27049
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od řidičBOB »

ten už jedno má...a konzervuje ho - to je fakt :D
No pain, no gain.
Vespa time \m/
honziss
Letec
Příspěvky: 3463
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od honziss »

Ja by h Rko bral, ale musi bejt odpoctovy a idealne 5D s automatem.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od mmira »

jj, ja uz poctive konzervuju. zvlaste pote, co se projevila kvalita vyroby VW
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5591
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od Snowman000 »

Ja myslel ze jedno bude daily na znicenie a druhe hladas na zakonzervovanie na Mad Max casy ;;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2802
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od jarka »

honziss píše:Ja by h Rko bral, ale musi bejt odpoctovy a idealne 5D s automatem.
Tak tam bohužel není vlastně ani jedno z toho co potřebuješ :) .

ad. konzervace: konzervovat Golfa, by mě asi nenapadlo :) . Ale obecně je to R-ko pro mě zbytečně rychlý a myslím, že větší radost by mě udělal lsd ve sportíkovi než nabušený r-kový golf (i když je to určitě hodně fajn auto).
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od mmira »

Snowman000 píše:...Mad Max casy ;;)
davno za mnou... :)

jarka: G R je rychla limuzina v kapesnim baleni. vyborne auto na normalni silnice, pohodlne, rychle a nenapadne. na blazneni po okreskach je docela nevhodny, byt i na to se da pouzit.

honziss: G R s automatem je vyrazne horsi auto nez s manualem. ten je nakratko poskladany, to auto diky nemu pusobo neskutecne mrstne a rychle. automat je poskladany jinak, vice to s nim zere a citelne hure jede.
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3970
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od HondaMan »

mmira píše:honziss: G R s automatem je vyrazne horsi auto nez s manualem. ten je nakratko poskladany, to auto diky nemu pusobo neskutecne mrstne a rychle. automat je poskladany jinak, vice to s nim zere a citelne hure jede.
Je ten rozdíl tak zásadní? Mě se naopak ten automat zamlouval, protože strávím 80% času na dílnici okolo 180 a delší převodovka ve spojení s dostatečným výkonem mi přijde jako zajímavá volba.
Máš srovnání, kolik to točí na nejvyšší stupeň?
2.9T RWD
budik
Pan Řidič
Příspěvky: 246
Registrován: úte 06 zář 07:45

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od budik »

Já tedy taky vážně uvažuji o pořízení G R ještě letos, ale z praktických důvodů bych chtěl varianta, ten je ovšem jen s DSG... Máte někdo zkušenost, že by variant byl výrazně jiný/horší než krátký? Použití jak píše mmira výše, tj. nenápadné rychlé a přitom praktické cestovní auto. Zatím mi pro tenhle účel (<10tkm ročně) slouží už 12 let Mondeo st220, ale jeho čas se asi už pomalu naplnil (byť už teď vím, že mi bude chybět).
Obávám se, že pokud bych s obměnou čekal, tak prováhám - teď asi ještě lze sehnat 2-3leté zachovalé kusy.
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Volkswagen obecne

Příspěvek od mmira »

je to relativni. i s tim automatem je to dobre auto, jenze uz je to fakt limuzina. ten automat strasne zastira potencial motoru i auta celkove. pokud clovek pomine rychlost, je to sterilni a odtazite, v podobe kombiku az neskutecne.

srovnani prevodu nemam, uz je to chvili, co jsem s tim automatem jezdil naposled. kdyz G R Variant, tak radeji A4 TFSI ;)

budik: nechces radeji manualni Cupru ST?
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Odpovědět