Auto do 500tis.

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
niko999
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: úte 07 led 14:38

Auto do 500tis.

Příspěvek od niko999 »

Hezké odpoledne,
rozhoduji se jaké auto pořídit a budu rád pokud mi můžete poradit, případně napsat co si myslíte o mém výběru.

Rozhoduji se o Škodě superb rv2016 2.0 tdi 140kw a nebo audi a4 2.0 tdi 140kw.

Je zde rozdíl v Superb 4x4 a Audi Quattro?

Každé má jinak uchycený motor a jízdu v audi jsem zatím nezkoušel. Nicméně jsem se koukal na pár recenzí a většinou vyhrává osekanější audi bez výbavy vs. Sup. V audi vím, že se mám vyhýbat spojce multitronic, ikdyž nevím zda v tomto roce ještě je.

Co si o těchto dvou autech myslíte? Díky za názory ~o)
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Auto do 500tis.

Příspěvek od janjan »

Rozhodně A4, podvozkově úplně jinde, komfortem taky, převodovka o kus lepší a multitronic se s quattrem nedával snad nikdy, tady je to určitě dvouspojka. Rozdíl mezi haldexem a ultra quattrem je, stačí se podívat na YT.
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto do 500tis.

Příspěvek od Snowman000 »

Ja bych sa primarne vyhol 140kw...aspon pre mna je to chciply pes a rv. 2016 bude este 6st. DSG, ktora este viac podkopava mizernu dynamiku.

Doplnok k tomu co uz pisal janjan, tak je najvacsi rozdiel este vo velkosti...Sup je v tomto o triedu inde, no niekomu to moze byt az zbytocne (mne).
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
niko999
Spolujezdec
Příspěvky: 2
Registrován: úte 07 led 14:38

Re: Auto do 500tis.

Příspěvek od niko999 »

Snowman000 píše:Ja bych sa primarne vyhol 140kw...aspon pre mna je to chciply pes a rv. 2016 bude este 6st. DSG, ktora este viac podkopava mizernu dynamiku.

Doplnok k tomu co uz pisal janjan, tak je najvacsi rozdiel este vo velkosti...Sup je v tomto o triedu inde, no niekomu to moze byt az zbytocne (mne).

Myslis Sup, ze ? Tam je 6st dsg, u audi je myslím 7st. No, velke auto zas nepotrebuji, asi zvolím Audi. Cetl jsem ze 3.0 je nesmrtelny motor u audi, jak by jste se rozhodovali vy, v motoru ?
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26981
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Auto do 500tis.

Příspěvek od řidičBOB »

nesmrtelné není nic...u dieselu hodně záleží, jak se to provozovalo a jak se k tomu kdo choval. 3.0 je obecně ale motor spolehlivý; to ano. V cenovém limitu budeš muset ale dolů s rokem výroby nebo vzít kus s vyšším počtem km. Dynamika a projev toho V6 je ale úplně jinde, než 2.0TDI.
140kW TDI motor bych opravdu nechtěl.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 281
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: Auto do 500tis.

Příspěvek od Duke_Luke »

tiez by som sa obzeral radsej po 3.0 TDI. Tych je v automatoch fura. Kamos ma audi 3 TDI ,ale s manualnou prevodovkou - chcel vysostne manual, tak sme sa riadne nahladali a sli po to az do dojclandu. RV 2012 ,ma ho uz cez 2 roky a ziaden problem. Ja som odporca dizlov, ale toto ide fakt kultivovane. 6 valec je 6 valec darmo.
Odpovědět