Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od honziss »

Ja s tim ty prvni 2 roky nemel problem, v servisu jsem resil jen prkotiny a chovali se tam ke me celkem slusne (Imofa).
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5470
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od M.Z. »

Protože si po nich nic nechtěl. Až dojde na problém, tak se odkopou.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3967
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od HondaMan »

Měsíc v servisu je prd. V Opelu jsou větší frajeři.
2.9T RWD
Kopruss
Spolujezdec
Příspěvky: 4
Registrován: ned 30 pro 14:38

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Kopruss »

V rodině máme 6ks Alfa Romeo.. a žádná nemá takové problémy. Stelvio 2.0t žrouci olej je chyba od výroby. To musel zjistit hned a ne až po x tisich km. Reklamovat ihned na začátku. IMOFA jsou kokoti a nechtějí nic opravovat. Doporučuji jiného prodejce. U Guilie je záruční oprava. Nenechat se odradit a řešit přes právníka .. jde o citaci záruky.
IMOFA se vždy snaží vše okecat ,aby nemuseli nic řešit. Nenechat se ojebat. Zkušenosti s mým F500 jsou letité. Do té doby než něco chcete jste super pak nemají zájem a samé výmluvy a za nic nemůžou...
Servus a Alfám zdar.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5470
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od M.Z. »

Koupil to s najetymi Cca 30tkm. A docela se s tím furt trápí.
Vyskytly se i další problémy.
Pokud zrovna není v servise tak se tam chystá.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od honziss »

Me Giulia fungovala v pohode, az na 3 veci:

Hned po koupi pipaly predni senzory kvuli blbe namontovany spz.
Pak mi nefungovaly senzory tlaku v zadnich kolech - moje chyba, koupil jsem kola pres allegro.pl, ale vymenili mi je na zaruku.
V mrazu se vypouklo vicko nadrze a nelicovalo s blatnikem, to mi vymenili pri prohlidce.

Vzdycky se chovali slusne, vzdycky jsem dostal nahradni auto zadara, obecne mam s imofou dobrou zkusenost kdyz to porovnam s ostatnima.
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od vonkreuz »

honziss píše:
honziss píše:Klukovi, co si ode me koupil Giulii se ted o vanocich rozpadla kulisa razeni. Auto stary 3 roky. Ma prodlouzenou zaruku na 5 let, ale o kulise tam neni ani slovo. Imofa ho s tim zatim poslala do haje a chce to zaplatit, ale resi se to dal.

Nemate nekdo kontakt na nekoho pouzitelnyho na importu Fiat/AR?
Jeste doplnim, ze v podminkach zaruky se pise, ze se vztahuje na prevodovku + ovladani prevodovky a nevztahuje na bezne opotrebeni - s cimz argumentuje servis a normalne ho poslal do haje.
Na Alfisti.cz se k tomuto píše: Nakonec to FCA uznalo jako garanční opravu, takže oprava provedena v rámci prodloužené záruky.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1387
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Předseda »

Je někde v okolí HK / Náchdoda / Broumovska a tak.. zasněžené silnice? Na takové to víkendové blbnutí?
Duke_Luke
Pan Řidič
Příspěvky: 282
Registrován: pon 19 srp 11:15

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od Duke_Luke »

kedze len tak citam posledne komenty o alfa romeo, tak po pravde uz aj rozumiem, preco je to s kvalitou tak,ako je. Pracujem aj s talianskymi kolegami a ich pristup, planovanie,zodpovednost pri praci je k zaplakaniu. Odvtedy viem, ze nic navrhovane a/alebo vyrabane talianmi nechcem, lebo zaplacem ja.
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od honziss »

Zacla se prodavat Supra se ctyrhrnkem a ocesanou vybavou za solidni penize, co myslite? Ze bych...? :D

Ma nekdo rozumnej duvod proc to nedelat?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Odpovědět