Den blbec, aneb každý ho občas máme

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
Uživatelský avatar
šmoula
Mistr volantu
Příspěvky: 894
Registrován: stř 16 úno 10:04

Re: Den blbec, aneb každý ho občas máme

Příspěvek od šmoula »

Bobe: jen tak pro info, jak dlouho se mu to asi hojilo a zahoji se to? Nebo bude do konce života jako mrzák?
2.0i 107kW
Uživatelský avatar
Weeper
Mistr volantu
Příspěvky: 697
Registrován: pát 18 úno 16:42
Bydliště: Praha

Re: Den blbec, aneb každý ho občas máme

Příspěvek od Weeper »

řidičBOB píše:
Weeper píše:To tě chtěl tou jehlou nakazit nějakym syflem nebo co s ní vymejšlel? :D
Ano, v podstatě jí použil jako zbraň...blázen :ymdevil: Ale za použití hmatů a chvatů byl zpacifikován b-(
Za to ti patří můj obdiv, já bych na něj rukama ani nešáhnul. Ikdyž si použil ten klíč, tak si se k němu přiblížil docela slušně, od toho co mi může zničit celej život radši ruce pryč :-P
Audi S4, 3.0TFSI quattro 245kW (333k)

"Zpřísňování trestů je jen marným pokusem omezených hlav, terorem si vynutit úctu k zákonům." (Rousseau)
- jsem slušný řidič s čistým bodovým kontem ;-)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27041
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Den blbec, aneb každý ho občas máme

Příspěvek od řidičBOB »

To je spíš otázka na lékaře...ale předpokládám, že zlomenina jako taková se zhojí bez větších následků...případně poškozené klouby se hojí blbě a už to nikdy nebude, co bývalo.

Weeper: na tyhle věci se fasují rukavice... Technické provedení si raději nechám pro sebe :-$
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
dollface
Autoškolák
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 17 úno 12:07

Re: Den blbec, aneb každý ho občas máme

Příspěvek od dollface »

I já jsem včera zažil den blbec: Ráno roztržená bota při nasazování (zip), v práci jsem si tak šikovně roztrhl rifle, že jsem si jel domů pro nové. A aby toho nebylo málo, tak jsem naboural kolem do patníku. V poslední zatáčce na parkovišti před školou jsem jel rychlostí cca 25 km/h, ale v zatáčce byl led, takže jsem točil volantem doprava, ale auto si razilo krásně cestu rovně do patníku. Teď mě čeká minimálně celé nové kolo a nejspíš čep, axiální táhlo a geometrie. A to ani nebudu zmiňovat, že před poštou na mě začal bezdůvodně řvát a mávat berlí nějaký ožralý pomatenec , usmál jsem se a radši nasedl do auta a odjel s roztřepaným volantem domů. Vyblil jsem si srdíčko a hurá se učit na zkoušku... :-s
Život je jedna velká jízda (autem:-).
Uživatelský avatar
ultima ratio
Letec
Příspěvky: 1192
Registrován: sob 18 čer 19:24
Kontaktovat uživatele:

Re: Den blbec, aneb každý ho občas máme

Příspěvek od ultima ratio »

řidičBOB píše:já jednou s kamarádem načapali fektu, jak se hrabe v sousedovic autě...klíčem na kola jsem mu zlámal všechny prsty na rukou...snad mu to utkvělo v makovici.
A pak ses probudil? :-@ =))
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5589
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Den blbec, aneb každý ho občas máme

Příspěvek od Snowman000 »

To mi ten den zase zacina...
Obrázek
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Den blbec, aneb každý ho občas máme

Příspěvek od bojler »

Už dlouho nemám náladu na jízdu do Prahy v pondělí ráno. Tentokrát v čele vláčku bílý Passat B8 s tureckou značkou 1TR a řidič tatar. Zjevně neví, že pokud se nemohu bezpečně zařadit, nejedná se o předjíždění zprava, ale o souběžnou jízdu. A pak se ještě diví, že mu ujede 1.6TDI s 85kW...
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Den blbec, aneb každý ho občas máme

Příspěvek od driver »

Tihle balkánci jezdí jak pošuci i okolo komína, a když jsou vyjetí únavou a křižují evropu, tak to je dílo... Míjím je s velkým odstupem, protože oni bez mrknutí oka vytlačí i svodidla :))
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Den blbec, aneb každý ho občas máme

Příspěvek od bojler »

Ona to bohužel byla ta RZ česká a začínala na 1TR :-)
Odpovědět