Rychlodotazy

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od honziss »

HondaMan píše:Jak nejlevněji poslat jednotky tisíc EUR z AirBank na CZK účet u KB?
Jak AB tak KB mají kurz, že mě vyjde lépe si předplatit Prémium u Revolutu, ale určitě existuje i něco jednoduššího/levnějšího... nějaká zkušenost s Transferwise?
Citfin.cz
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1526
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od abgx1 »

Listok za parkovanie od mestkej policie, zastrceny za stieracom, s tym ze priestupca sa ma dostavit do 8dni

Na slovensku


Odfukol vietor?
jerry
Letec
Příspěvky: 3338
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od jerry »

Pokud na Slovensku bydlíš, tak bych se dostavil, stejně tě obešlou. Pokud bydlíš jinde, tak to vyhoď.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1526
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od abgx1 »

Byvam... Nic moc
Uživatelský avatar
abgx1
Letec
Příspěvky: 1526
Registrován: stř 14 říj 17:09

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od abgx1 »

Napomenutie... Ak mam byt doslovný tak:

Maju v pici chodit kontrolovat auta, ale ked ludia zavolaju tak musia prist a dat listocek, inak sa stazuju

Policajt so zdravym rozumom, cenim :)
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od driver »

ZELENÁ PAPÍROVÁ převozní značka.

1) mohu ji použít v zahraničí v EU, tedy PL, když s ní pojedu čistě jen od prodejce nového vozidla do místa registrace v CZ?
Dle technika na dopravce ano, dle tohoto článku ne.

Důležité je, že se bavíme o tom, že já mám ČESKOU ale pojedu z PL. Nebudu mít POLSKOU.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

pojedeš z PL od prodejce a budeš mít českou převozku?? To samotné už asi košer nebude...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od driver »

Stihl jsem vývozní PL a byl klid. Ale co jsem četl zákon CZ, tak v CZ by to asi bylo gut, protože bych jel z místa prodejce do místa registrace a byl na CZ území.
Akorát jsem neměl čas zjistit, jak to je v PL zákoně a kolega z PL je zrovna kdesi u moře, tak nevím.
A poláci to řeší tak, že musíš uhradit co je napadne a pak jdeš podat reklamaci na služebnu a na to fakt čas nemám
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
mmira
Moderátor
Příspěvky: 5088
Registrován: pon 07 úno 22:51

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od mmira »

Víte někdo, jak je to s otevírací dobou obchodu v Rakousku? budu tam přes Vánoce, 26. se vracim a řeším, jestli budu schopen po cestě zpět někde nakoupit. Ostatně, má někdo zkušenosti, jak přes svátky jedou ve střediscích restaurace?
Autoforum.cz
V12 + H6 + V6d + R6t + R4t + R4t + R4 + R4 na dvou
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Rychlodotazy

Příspěvek od řidičBOB »

26. budou mít v A tutově všechny obchody zavřeno.
Restaurace ve střediscích bývají otevřené, resp. mohou být. Záleží na provozovateli.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Odpovědět