Chlubítko univerzální

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3961
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od HondaMan »

Nejsou sami a v Reichu jich je snad ještě více...
2.9T RWD
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jerry »

Třeba Continental zavírá v Rodingu a Audi bude omezovat plošně.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jerry »

Před chvílí na pumpě nádherné černé Desoto z roku 1952 s hafo chromu. Shodou okolností vedle tankoval do žlutého Lamba Urus. A kam se upnula pozornost všech okolo? Na to ošklivé a drahé SUV vůbec ne =))
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od pavproch »

Tak. \m/

Vánočky můžou přijít. Kdykoli. Sem (sme) doma ready, letos to bylo hopem a zafčasu/předčasně. Stromek z OBI (stárnu a měknu, žádný střibrosmrk uřezaný na Smrku, ale kafkazská jedle z hobbymarketu) je na terase, druhý (ten je ukradený v lese zahumny) rozsfícený na zápraží, dvoukilový kandát koupený, praštěný klockem přes palici a nafiletovaný v mražáku. Ufff.

Ešče by to chtělo, aby nasněžilo, půlka prosince a ešče ani raz neležel pořádně (ie víc než 2-3cm). ^:)^
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Brus »

F-150 5.0 ROUSH: cestou zpatky jsem furt zkousel a premyslel, jestli to nahodou nebylo rychlejsi nez 340i :D
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od mattonecz »

taky sis koupil ?
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od Brus »

Jen jsem to kousek ridil
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od M.Z. »

:D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od vonkreuz »

Ideální vozidlo pro track day, silné, více válcové, rwd :-)

Od pondělí jsem jednou šialpoval, třikrát lezl, tak jsem si dal dneska pauzu - krutá krůta se peče, brambory na kaši nachystané. Ale hlavně jsem našel jemný a citlivý způsob jak doma naznačit, že dnes neřídím - svařil jsem si litr vína :-D
Uživatelský avatar
jarka
Letec
Příspěvky: 2800
Registrován: stř 16 úno 10:46
Kontaktovat uživatele:

Re: Chlubítko univerzální

Příspěvek od jarka »

Včera proběhl druhý test novýho motoru v miate a první jízda tohoto roku nahore bez. Ještěd a zrovna bylo po dešti - asi mi to už malinko chybělo. To smýkání na mokru s lehkou čitelnou rwd je tak boží :x . Nikde nic netrpí, jen ježdění :x . Včera to ještě skončilo chcipnutim novýho motoru a problémy se startováním, dneska jsem dal jiné svíčky a vypadá to že to šlape. Ku.va já su tak šťastné. A taky jsem si konečně vzpomněl po půl roce nejezdeni s miatou jaký jsem tam měl tlaky v pneu :) . Jsem si furt říkal, že to nějak divne poskakuje... Zítra si dam asi repeté.
"Auto s pohonem předních kol je jako řízená havárie." - Walter Röhrl (Speed, 04-2017). :D
Odpovědět