Zimní/letní? Už máte přezuto?

Když se chcete ponořit do nitra...
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od jerry »

Vrooom píše:GoodYear UltraGrip Performance+ Ok, nebo radeji jiny? Na Ztko, takze 225/45 r17.
edit.
http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Goody ... e-Plus.htm
Recenze maji dobry, tak jsem je nakonec vzal.
Zítra mi stejné přijdou na Swiftíka 195/50 R16, v pátek je nazuju. Chtěl jsem původně Hankooky, ale dost podražily, tak jsem už jen trochu přidal na Goodyeary. Jaké máš dojmy?
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
janohlasil
Spolujezdec
Příspěvky: 5
Registrován: stř 04 zář 19:25

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od janohlasil »

Ahoj, vybírám zimní pneu na Seat Ateca 1,5 TSI - v TP jsou rozměry 215/60 R16, 215/55 R17 a 215/50 R18.

Asi je to blbý dotaz, ale co se stane, když na nové alu disky 18 palců obuju gumy 215/55 R18? Na Policii ani STK se neptám, spíš by mě zajímalo jestli se tam gumy vlezou, nebo jestli bych třeba v případě výmolů škrtal karoserií o gumy ... :-ss
Uživatelský avatar
Vrooom
Letec
Příspěvky: 2539
Registrován: sob 19 bře 15:16

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Vrooom »

jerry píše:
Vrooom píše:GoodYear UltraGrip Performance+ Ok, nebo radeji jiny? Na Ztko, takze 225/45 r17.
edit.
http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Goody ... e-Plus.htm
Recenze maji dobry, tak jsem je nakonec vzal.
Zítra mi stejné přijdou na Swiftíka 195/50 R16, v pátek je nazuju. Chtěl jsem původně Hankooky, ale dost podražily, tak jsem už jen trochu přidal na Goodyeary. Jaké máš dojmy?
Nevím, přijdou zítra :-), asi je ani tento týden nestihnu nahodit. (dneska jsem už měl trochu pochyby na sjetých zadních PS4, na 0.5mm ... :-D) Ale recenze mají dobry, nicméně nijak extra jízdní vlastnosti od zimáků neočekávám ...
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26980
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od řidičBOB »

jano: ano, vejdou se...
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16305
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od pavproch »

Já sem fčera v kolejích vyjetých na I/35 mezi HK a Mohelnicí zjistil, že zimní staggered 18" 225př, 255z - P Sottozerro3 jsou na koleje moooooooooc citlivé, daleko víc než letní PSS resp PS4, tahalo to teda za volant fest.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
grood
Autoškolák
Příspěvky: 23
Registrován: ned 06 kvě 13:36

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od grood »

měl jsem Continental TS860(jezdil jsem pořád přes zimu CZ-DE-DK)na můj vkus trochu hlučnější, ale to nevím na 100% podle mě je to spíše špatné odhlučnění od Superba III. Třeba někdo to měl na jiným autě a vyvrátí mi to... a také se rychlé spotřebovávají to taky nevím jestli na to měl velký vliv suché dálnice v D. Letos zkusím také Goodyear UltraGrip Performance+ :ympray:
Uživatelský avatar
Jaggie
Pan Řidič
Příspěvky: 390
Registrován: úte 02 dub 07:44

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Jaggie »

pavproch píše:Já sem fčera v kolejích vyjetých na I/35 mezi HK a Mohelnicí zjistil, že zimní staggered 18" 225př, 255z - P Sottozerro3 jsou na koleje moooooooooc citlivé, daleko víc než letní PSS resp PS4, tahalo to teda za volant fest.
potvrzuju... taky jezdim PSka (245/45) a tahaji dost...
na zimu budu prezouvat za par dni ContiVikingContact starsi 6 verzi, tak uvidim jak se na vyjetych snehovych kolejich budou chovat...
A6 C7 3.0tfsi na steroidech 416hp
ex. A6 C6 2.8fsi 210hp
Uživatelský avatar
Shr3k
Mistr volantu
Příspěvky: 760
Registrován: pát 19 srp 11:15

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od Shr3k »

V neděli jsem se byl s partou smýkat v Dlouhé Lhotě na polygonu a dva z nás, co měli obuto Dunlop WinterSport 5, měli nejkratší brzdné dráhy na fóliové klouzačce...
2022 BMW 540xdT, 2019 Mazda2 1.5 Skyactiv-G A/T
2022 BMW K 1600 B
WWW.MAZDAKLAN.CZ
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od jerry »

No vida, stejné má obuté na O3 :ymapplause:
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Zimní/letní? Už máte přezuto?

Příspěvek od vonkreuz »

Chtěl jsem zítra přezout na zimní, ale když vidím tu předpověď... Přes den víc jak deset na nulou a ani přes noc se nebude konat "sotto zero" (pod nulou).
Odpovědět