Mazda 3 vs Superb

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26978
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazda 3 vs Superb

Příspěvek od řidičBOB »

Sup je prostorem úplně jinde. Pokud to máš kolem komína, Magda ok. Pokud s tím budeš jezdit dálky, fresh na konečné úplně nebudeš.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Shwollo
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 31 říj 08:22

Re: Mazda 3 vs Superb

Příspěvek od Shwollo »

takze radsej auto s horsou vybavou ale vacsie a pohodlnejsie. Odporuca mi to vacsina ludi, takze na tom asi nieco bude.
Momentalne to mam, ako sa hovori - srdce chce Mazdu, rozum Superb :D. Dnes vyhrava superb ale menim to tak raz za den :D
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 26978
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: Mazda 3 vs Superb

Příspěvek od řidičBOB »

ano, přesně takové to rozhodnutí bude - buď srdce nebo rozum. Superb je super na dlouhé jízdy, řidičsky ovšem dosti bezpohlavní auto. Pohodlné ale je velmi.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
lm2904
Autoškolák
Příspěvky: 31
Registrován: úte 12 bře 20:37

Re: Mazda 3 vs Superb

Příspěvek od lm2904 »

Super má víceprvkové zavěšení kol, nová Mazda 3 má jen vlečnou nápravu. Zlevňuje i Mazda. Sup je opravdu dále, ikdyž je to symbol upocených kravaťáků (vtip, nebrat osobně).
Shwollo
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 31 říj 08:22

Re: Mazda 3 vs Superb

Příspěvek od Shwollo »

Nakoniec som zobral Mazdu. Dovod bol lepsi interier, lepsia vybava a jednoducho sa mi paci viac. Velkostou je +- rovnake ako moje aktualne auto takze to, ze je mensia ako Superb mi nevadi. Ak by to nebolo auto na 4 roky tak beriem Superb.

Co sa tyka tej napravy tak v kazdej recenzii povedali, ze ze si to 95% casu nemam sancu vsimnut.
greg
Autoškolák
Příspěvky: 63
Registrován: pát 21 říj 18:58

Re: Mazda 3 vs Superb

Příspěvek od greg »

Super, gratulujem! Ten sky x motor? Už ju aj máš?
Toyota GR86 MT
Swift sport 1.6 5D
Shwollo
Spolujezdec
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 31 říj 08:22

Re: Mazda 3 vs Superb

Příspěvek od Shwollo »

S X by mi nevyšla výbava, farba iba biela a bol k dispozícií iba HB. Takže budem mať červený sedan, skyactive G v takmer plnej výbave. Nezmestili sa iba kožené sedačky. Zajtra si to idem prebrať
Odpovědět