Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Když už sa tu chválí přístup a výsledky autorizáku Fiat, já si nemožu vynachválit přístup, ochotu (a nakonec i profesionalitu) v DobeCaru Holešov (jejich odnož Fiat).
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

AF centrum. Ja to tam nemam rad. Nez jsem objednal 340i, tak jsem tam poptaval Giulia QV a nebyla s nima vubec rec, prestoze od nich mame uz celkem snad 6 aut. a to je jen jeden priklad
Pravda vyděsí
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

V čím větší prdeli jsou, tím větší dělají ofuky.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Stepan píše:zatím jsem na to pověsil kýbl a odebírám vzorky :)
Spectral: =))
tak jsem na kýbl zapomněl. Naštěstí se mi připomněl sám, tím že začal přetýkat =)) což je nějakých 10l/týden. To není hezký.

Nicméně na základě pokročilé diagnostické metody (zeptal jsem se souseda) to vypadá na trubku po splachovadle. Což by tak asi sedělo, navrtané úchyty ve zdi nejsou, přičemž ta trubka by nějakou větší nádobu spíš neunesla. Vnější závit to má a vypadá celkem v pohodě. Zítra jdu sehnat nějakej špunt :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Byt je vlastní nebo nájemní? V každém případě se musí postarat majitel.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

vlastní.
Ten uzávěr stojí pár stovek, jenom si musím v práci ukrást šupleru, abych věděl průměr.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16307
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Nízké šikmé zimní slunko stojí za psí štěk. Fčíl sem jel proti papršlekům a díky oslnění sem (skoro) přehlíd kamjon s dřevem brzdící před mnou. Mno, ubrzdil sem to, ale jen díky suchému asfaltu. Ufffff.
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1377
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Předseda »

jerry píše:Byt je vlastní nebo nájemní? V každém případě se musí postarat majitel.
to je ošemetný.. záleží jak to kdo má nastavený ve smlouvě. Ale drobné opravy zajištuje nájemce. Jsou na to i judikáty :)
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Nj, ale voda tekoucí z trubky neznámého určení není drobná oprava ;)
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

tak pokus o vyšroubování kohoutu a nasazení špuntu skončil vyrváním celýho mechanismu ze zdi i s tou redukční píčovinou.
Ale už mám i vytřeno :ymhug:

ještě add judikáty, drobné opravy (...) -> toudle oblastí se teď zabývám až moc podrobně. A ty vole, to tak moc nedává smysl. Já jsem nikdy netrpěl iluzí, že jako žijeme v právním státě, ale oproti vztahům při pronájmu bytových prostor, je i taková Objektivní odpovědnost provozovatele vozidla úplně v pohodě :) Už chápu, proč velký developeři staví a prodávají, místo toho, aby pronajímali.
Jsem si vzpomněl, jak mi pantáta kdysi vykládal, že nemohl ze svýho bytu dostat neplatiče. A na PČR mu natvrdo řekli, ať to vyřeší východní cestou. Jsem mu to tenkrát nevěřil.Teď už klidně jo x_x
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Odpovědět