GTD + STI

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: GTD + STI

Příspěvek od Stepan »

Jak jsem už říkal, dokonce to přímo vyplývá z citovaného postu -> Nemám problém platit spotřebák. A platit ho "hodně", protože jezdím jako prase. Kdo chce tahat, musí platit.
Vadí mi, že nejsme schopný vyřešit očividnej problém. Nějakej tam prostě je, tenhle způsob sjetí spotřebáku odmítám akceptovat jako běžný. Kdyby šlo o nějaký jiný auto, který není v záruce (a že se jich na firmě válí tři prdele), hodím se to na zvedák, budu na to koukat, když nic nevykoukám, zavolám si lepšího koukače. Neautorizák za dědinou, díly za pár šupů, druhej den odjíždím. A čau. Tohle s autem, u kterýho si platím záruku dělat prostě odmítám. Zároveň, kdyby šlo o 10 let starou ojetinu, tak se nějakýmu "nespotřebnímu" problému vůbec nedivím a prostě to zaplatím, tam to tak nějak patří k věci.
add svolávačky -> mám trošku jiný info, minimálně od BMW. Tam naopak svolávačky z pohledu autorizáku fakt dělat nechceš ;) ale kdo ví.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: GTD + STI

Příspěvek od Stepan »

Tak na základě infa od technika proběhne kompletní servis zdarma.
Nevím proč, ale nebudu se ptát :)
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
honziss
Letec
Příspěvky: 3453
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: GTD + STI

Příspěvek od honziss »

Stepan píše:Tak na základě infa od technika proběhne kompletní servis zdarma.
Nevím proč, ale nebudu se ptát :)
Mas v tom prsty nebo k tomu dospeli sami? Kazdopadne dej pak vedet jestli si dostal i novy brzdice... :D
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: GTD + STI

Příspěvek od Stepan »

Nedám, když po mně nikdo nechce peníze, tak se v tom nerejpu :D
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: GTD + STI

Příspěvek od M.Z. »

Asi navštěvují toto fórum.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: GTD + STI

Příspěvek od Stepan »

add STI -> Volali tátovi z nějakýho Subaru klubu, že podle záznamu u dealera z garančky má jedno z nejmíň ojetých STI poslední generace v republice a jestli by jim ho neprodal. Tak si naházel do konfigurátoru M2 v plný, odečetl DPH a poslal jim to, že výměna kus za kus. Tak prej ne. Divný.
add GTD - Volal mi pán z leasingovky a povídá, že má v systému, že mi to za chvíli končí a jestli už řeším něco novýho a co pro mě může udělat. Tak říkám, že dobrej obchod se dá uzavřít vždycky. "no když jste měl teď to GTD, nechtěl byste zkusit GTE?" ;))
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: GTD + STI

Příspěvek od Snowman000 »

GTD bude znovu ale uz len AT...
Pockaj si do leta na GTI s MT ;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5444
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: GTD + STI

Příspěvek od M.Z. »

Štěpán: A kolik mu za STI teda nabídli?
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: GTD + STI

Příspěvek od Stepan »

protinabídka tuším neproběhla. Je to fuk, nechce prodávat. Respektive, rozhodně ne za míň, než to koupil. A tím je to vyřešený.
Nemyslím si, že byli ochotní dát nějak moc peněz, že jako "investiční kus". Spíš měli pocit, že s tím málo jezdí, tak ho to asi nebaví, a pustí to při solidním jednání za málo.

Akorát nechápu, proč autorizák vykládá nějakým klubákům informace o tvým autě a ještě předává kontakt x_x

Sněhulák: Vracím to až na podzim, a pak uvidíme. Jak se říká, plány můžeš mít, ale peněženka ti nakonec vždycky ukáže cestu :D
navíc furt pořádně nevím, kde budu po státnicích žít, co budu dělat (...) takže od toho se odvíjí i pořízení auta. Takže na podzim nekoupím nic / něco levnýho na půl roku.
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Snowman000
Letec
Příspěvky: 5571
Registrován: čtv 17 bře 09:36
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: GTD + STI

Příspěvek od Snowman000 »

Jasne, rozumny pristup. Ja to len pisal, ze ake moznosti su urcite lepsie ako GTE ;)
Konzerva od sardiniek s LSD
Multak se vsim vsudy
...tbd...
Odpovědět