Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16308
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

pavproch píše:Neska sou asi nějaké skvrny na slunci či co.... cesta do ovy a z5 = 150 km = 2 naprosto neočekávané manévry toho před mnou (náhlé bezdůvodné prudké brždění do skoro zastavení + náhlé bezdůvodné zastavení uprostřed cesty při odbočování vlevo bez blinkru) = 2x brzdy (s ABS funguje.... :D ) ... chjo no... :ymhug:
Skvrny neska asi nejsou - neska na cca 250 km ani jeden podobný problém, zato sem si ale na vjezdu do ValMezu od Hranic postál asi 20minut v koloně protože příliš hustý provoz.... už i u nás na dálném východě je těch aut nějak moc.... ~x(
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Uživatelský avatar
Brus
Letec
Příspěvky: 2418
Registrován: pon 04 dub 14:05

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Brus »

tam je to tak pravidelně, jsem poskakoval už na tom čtyřpruhu. Je lepší vzít to přes Krásno
Pravda vyděsí
406 Coupe
Pan Řidič
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 28 zář 21:12

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od 406 Coupe »

Ty voe a pak se zamiluj na internetu:
https://www.novinky.cz/krimi/clanek/des ... &source=hp

„Virtuální Denisa byla ve skutečnosti šedesátiletá ‚Mařena‘ s flaškou rumu v sobě a vše jí přišlo velmi vtipné."
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16308
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od pavproch »

Collateral damage.

Chjo no, že nic nemůže být "normální"..... po 20-ti letech provozu stávajícího traktoru sem se rozhod, že domácí traktor (na sekání trowy na zahradě a na podzim i sběr listí, viz moje poslední stížnosti tady) má svoje odslouženo (a je to ňom sakra znát, a to nejenom na vzhledu) a že na začátku příští "zemědělské sezony" pude a bude nový.

Bohužel ale náš místní prodejce zahradní techniky (kterého mám ráth, nakupuju u něj protože je ochotný, doveze, odveze, protiúčet a tak) prostě nemá v sortimentu traktor s odnímatelnými / odnositelnými koši na posekanou trowu / listí (jak mám na stávajícím traktoru, bůhví, esli ale vůbec ještě neska něco takového někdo nabízí...). Čili bude traktor s integrovaným velkokošem vzadu za sedadlem pylotha s nacouváním na místo výsypu a vysypáváním koše zatažením za vysypávací páku.

Takže to bude znamenat nejen kompletně předělat "parkovací pořádek" v garáži (nový traktor bude o ca metr delší než stávající a tímpádem se nevleze před m4Zlika, proto budu muset parkovat vlevo před ním, tj. celé "parkovací stání" pro bicykle pude tam, kde je neska traktor s tím i předělat "parkování" pro skijoffki - ca 10 párů prken, atd....), ale i na zahradě vybourat jedno plotové pole (mám "složitý" dřevěný plot se stříškou z pálených tašek), udělat z něj bránu k příjezdu k hromadě hnoje / posekané trowy a zrušit stávající pěší branku k hnoji.

Chjo no, ale zase aspoň se nebudu nudit, že..... :D
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
406 Coupe
Pan Řidič
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 28 zář 21:12

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od 406 Coupe »

Nepražáci nečtěte!

Podruhé v tomto týdnu na několik hodin zkolabovala doprava v ulicích Liberecká/V Holešovičkách. V pondělí to ještě šlo zlomit na Zenklovu a Bulovkou a dojet do tunelu Povltavskou, ale dneska to stálo už od sjezdu ze Střelničné a na Zenklovu to trvalo 30 minut. Ale šok!!!: Při výjezdu z Bulovky na Povltavskou tamní řidiči vzorně spolupracovali a "zipovali" 1:1! Přitom byli na hlavní!!!
Tímto všem děkuju :D :D :D

Ale všimnul jsem si jednoho "dopravněinženýrského" řešení: Světelná tabule, která informovala o uzavření ulice V Holešovičkách je na Liberecké umístěná až za výjezdem na Vysočanskou/Střelničnou, kudy by šel kolaps objet. Tam je ovšem platná, jak mrtvýmu zimník, bo už jste v tom.

Dneska: https://www.televizeseznam.cz/video/kri ... -internetu
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

na hajzlu na bytě mi vede tak v 3/4 stěny (tzn 2.5-3m) nějaká trubka. Bez kohoutku, jenom závit na konci. Během roku a půl bydlení tady jsem si jí nikdy nevšiml. Ale teď přes víkend z ní začala chcát voda. Jen tak :-o
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
vonkreuz
Letec
Příspěvky: 1136
Registrován: stř 08 srp 22:02

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od vonkreuz »

Nezačal jsi topit? Nebylo tam původně topení/radiátor/expanzní nádoba?
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Nevím, co tam bylo původně, nicméně tuhle variantu vylučuju protože za A) topim už měsíc B) jednu topnou sezónu už jsem na tom bytě zažil a tenhle problém jsem neměl :(
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5448
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od M.Z. »

Bych ji zašpuntoval.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Spectral
Mistr volantu
Příspěvky: 783
Registrován: ned 09 říj 08:19

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Spectral »

M.Z.: To není jen tak, bez stavebního povolení bych se do žádných větších akcí nepouštěl [-x
:ar!
Odpovědět