Řidiči, co to mají v ruce...

Zážitky, zkušenosti, srazy, upozornění na nebezpečná místa i dotěrnou policii.

Moderátor: řidičBOB

Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od jerry »

mmira píše:co si budeme povidat, to plati i o tocvolantech v osobacich.
Ale společenská nebezpečnost při neumění řídit vozidlo je u náklaďáků násobně vyšší. A vidíme to denně na silnicích. Lidské životy neznamenají nic ve srovnání s potřebou neustálého hospodářského růstu :(
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5449
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od M.Z. »

Spectral píše:Já myslel, že s kamiony jezdí jen profesionálové... :-?
Každý kdo za tím sedí, si to myslí :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od bojler »

Spectral píše:Já myslel, že s kamiony jezdí jen profesionálové... :-?
... a zprisneni trestu navrhuji "dopravni experti"
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od driver »

Honza42: Taky s tím může jet blondýna, co dělala traktor dřív, než Béčko, viz zemědělka.
Proto jsem to uváděl jako totální absudritu.
Slováci myslím budou mít od příštího roku Dé skupinu na busy od 18ti, jestli se nepletu, a to je další totální úlet.
V CZ to chtějí taky zavést.
x_x
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Honza42
Letec
Příspěvky: 1540
Registrován: pát 27 kvě 11:47

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od Honza42 »

Jo, je to tragédie. Mám nalítáno dost s traktorem a dvanáctitunovým vlekem s kamením apod..., vše po Vysočině skopce dokopce. (Zvláště s kopce je to ....., to ji má člověk tak staženou, že se z toho ani podělat nemůže). Ale že bych měl odvahu jen tak sednout do klaďáku a vyrazit na trojku silnici, tak to neee.
Imbecilita českých úřadů je neuvěřitelná. Mohu řídit 40 tunovou vratkou soupravu s návěsem, ale když se stejným řidičákem zapřáhnu za Sharana tunový vlek, tak mně seberou řidičák a finančně podojí, protože nemám orazítkovaný vlek.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od driver »

Mám skoro všechny skupiny a po dvou mega km mi letos dopravák tvrdil, že vlek má v TP celkovou více, než je max dovolená váha na tažném.
Kolem nosa jim jezdí přeložené soupravy, ale oni nemají váhu, to ještě chápu, ale taková troufalost, vymyslet si tenhle nesmysl, když vidí řidičák, asi mu musí být jasné s kým mluví ne?
Najednou jsi pirát, tisícové pokuty tahá z rukávu jak kouzelník králíky z klobouku ale mám štěstí, nedá mi maximum.
Neumíš si představit, jak mě to rozčílilo.
Jestli je tohleto možné, tak je už možné všechno.
Jestli jsem snad měl zbytky iluzí, že to v CZ není až tak zlé, tak už nemám.
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od bojler »

Včera jsem jel po dlouhé době autobusem. Na silnici stály dvě srnky a pan profesionál nebyl schopný ani přepnout na potkávací, ani zatroubit, ani včas a rychle brzdit. Na otázku "proč netroubíte" odpověděl, že by se ty srnky rozběhly. Co na to říct..
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od driver »

Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
bojler
Pan Řidič
Příspěvky: 434
Registrován: sob 01 srp 15:57

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od bojler »

Rovnou ve videu provádí nábor nového řidiče.
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: Řidiči, co to mají v ruce...

Příspěvek od driver »

Jestli to dobře chápu, tak ten třetí s nehodou těch dvou neměl přímou souvislost ale jen do nich následně vletěl.
Naložil určitě v TPCA v Kolíně, a za hodinu to rozsekal v Pze, neubrzdil na dohled. King Of The Road. x_x
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Odpovědět