Výběr Mercedesu

Poraďte a nechte si poradit s výběrem nového vozu.
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Výběr Mercedesu

Příspěvek od janjan »

To, že myjete sklo na benzíně je samo o sobě vypovídající. Já mám prostě rád auto v top stavu a opláchnout ho 3x tejdně před barákem wapkou po příjezdu domů a vysušení "fénem" zabere asi tak 5 minut. Ale na takovou údržbu to musí bejt samozřejmě nachystaný. Auto, co vlastně nikdy nebylo pořádně umytý a má lak ve stavu městskýho autobusu, vyžaduje tý péče při každém mytí podstatně víc.
Uživatelský avatar
aikoN
Letec
Příspěvky: 1046
Registrován: stř 16 úno 18:32

Re: Výběr Mercedesu

Příspěvek od aikoN »

Neber si to špatně, ale pro někoho může být zase pro změnu samo o sobě vypovídající to, že někdo "fénuje" auto :-)

Co se zrovna vzhledu auta týče, tak z mého pohledu platí pravidlo 80/20. Aneb, na první pohled nebo bez podrobného zkoumání bude mé a tvé auto vypadat po většinu času úplně stejně.
Rychlost zabíjí!
janjan
Mistr volantu
Příspěvky: 616
Registrován: čtv 18 úno 09:15

Re: Výběr Mercedesu

Příspěvek od janjan »

ale no jasně, pro většinu lidí v tom není rozdíl... jenže jak ten rozdíl jednou poznáš, tak už zpět nechceš :D
Uživatelský avatar
pavproch
Letec
Příspěvky: 16350
Registrován: pon 14 bře 20:41
Bydliště: m4Zlik + 3er = 2x N52B30

Re: Výběr Mercedesu

Příspěvek od pavproch »

Dovolím si oponovat - u m4Zlika by mi mělo na vzhledu záležet (je to víkendofffka + moje citoffka) a.... ne tak úplně , pravda meju ho ne 1x ale asi 3x ročně + když mi ho jednou v Mirage vyblyskali nějakým super-hyper-extra-speciál voskem na bentleje, taxem se stejně vyprd na to, ho udržovat zářivě blyskavý.... :ymhug:
Nejhezčí pohled na 100vježatou je ve zpětném zrcátku.
Odpovědět