Lampárna (stěžovatelna)

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
Uživatelský avatar
Stepan
Letec
Příspěvky: 5428
Registrován: sob 05 bře 01:27

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Stepan »

Tak mi někdo naboril na zadek zaparkovany auto. Kolo odreny, nárazník odrenej, na kamerach samozřejmě nic, hoši z nehodovky mi to volali hodinu po odjezdu z místa (a to auto tam bylo skoro 24h, takže si dovedu představit že se na ty záznamy ani nepodivali) a mám pocit, že mi vzadu skrta kotouč o desticku.
To je zase den :( asi se nechám inspirovat snehulakem a koupím nějakou sracku na skákání po městě a parkování na ulici. Představa, že mi tohle někdo udělá u nějaký srdcovky nebo obecně drazsiho auta, no to bych se asi posral
2.5T, 2x2.0TDI, 2,8DC incoming))
Uživatelský avatar
Zajda
Letec
Příspěvky: 1872
Registrován: ned 04 lis 03:01

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Zajda »

Vítej do klubu. Mít obouchávací pekáč do města je k nezaplacení, u starého stříbrného A3 bych další drobný ťukanec ani nepoznal.
Když mi někdo ostrouhal přední lem a vycvakl nárazník, zacvkakl jsem ho nazpět a bez dalších emocí odjel.
Akorát posledně mi nabourali špatné auto :-)
《》
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Předseda »

Může mi někdo prosím vysvětlit proč na D1 když už jsou 3 pruhy tak ten pravý je vedený jako přidatný.. tedy všichni se serou uprostřed, jedou ti co chtějí předjet šašky jedoucí uprostřed + já který je chci předjet všechny.. a pravý volny.

Proč to prostě nejsou 3x pruhy a hotovo.. na začátku namalovat šipky že se mají řidiči zařadit doprava a bylo by.. Fakt mě to včera neskutečně sralo. Měl jsem nervy je podjet všechny.., ale ve 180 se na to můžu..
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

ja si tam jedu 160-170 pravym a neresim. nastesti jezdim jen obcas a to jen od/do sjezdu na benesov. i z tech 20-30km sem na prasky
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1376
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od Předseda »

jo a další věc co jsem si uvědomil: proč jsou lidi podrážděný když je nějdo předjede? Asi 3x se mi včera stalo, že jsem někoho doletěl, nechal ho v klidu dokončit předjíždění.. a poté co jsem ho předjel se borec vráti do levého a dá mi dálky? WTF? Jako proč jako?
Uživatelský avatar
mattonecz
Letec
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv 01 zář 10:56

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od mattonecz »

tak to proste je. braneni v predjizdeni, zrychlovani pri predjizdeni, oplaceni. a to sme v cr a ne treba v polsku nebo rusku :)
2022 Audi A4 Allroad 40TDI 150kw
ex :( 2022 Audi Q5 50TDI 210kw
jirka87
Mistr volantu
Příspěvky: 710
Registrován: čtv 02 lis 12:55

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jirka87 »

Mattone : v Polsku jsem demenci tohoto typu nezažil nikdy. A to jsem tam už pár km najezdil. Lépe řečeno mám to Polsko sjeté celé od jihu na sever a od západu na východ opakovaně. Říkám to furt, že jsme nejhorší řidiči v Evropě, zdatně nám konkuruje snad akorát Slovensko a ŘB často zmiňuje Itálii. Dole u cigošů jsem ale nebyl "od Kuvajtu napadení", takže nesoudím.

Tím se oklikou dostáváme zase na mé oblíbené téma, že řeším denně nějakou krizovku a všichni mi psali, že jsem dement, že neumím jezdit a evidentně už se to tu odkopává a nejsem sám, kdo je s tím stavem nespokojenej a není den, aby vše šlo hladce.

Jsem z toho už hodně otrávenej. Stav silnic zoufalej, řidiči nasraní, z autoškol lezou individua strašných kvalit (to je téma samo pro sebe), pumpičkáři dodneška nechápou, že světla a reflexní oděv je základ pokud už jsi teda natolik debilní, že nevyužíváš paralelní cyklostezku, ale jedeš jako dement ve 4 ráno po 4 proudé silnici první třídy....a hold to takhle vypadá pak. I jako ateista se modlím za každého motorkáře aby přežil den.

Tak nějak to vyúsťuje v todle : https://www.forum24.cz/rychlejsi-je-cr- ... vu-dalnic/
jerry
Letec
Příspěvky: 3321
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od jerry »

Předseda: Holt jedeš moc rychle a lidi rádi kárají druhé :D Ve Švajcu při rychlosti o 10 km/h nad limitem mi i hrozili prstem :D Já se nejlíp svezu na A92 Deggendorf-Landshut s poměrně malým provozem a bez omezení rychlosti. A jsou tam zvyklí na jízdu i dost přes 200 km/h. I já tam často dávám v některých úsecích maximálku 250 km/h. Povedlo se i minulý týden. Okolo velkých měst ale opruz i v D :(
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
ctrl_j
Letec
Příspěvky: 3775
Registrován: úte 09 dub 06:33

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od ctrl_j »

Ta trasa Cheb>Trinec je tak trochu fejknuta. Dotycny sikula co ten screen vytvoril zapomnel zminit, ze je v nastaveni vyhnout se placenym usekum.
„Simplify, then add lightness.“ /Colin Chapman/
406 Coupe
Pan Řidič
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 28 zář 21:12

Re: Lampárna (stěžovatelna)

Příspěvek od 406 Coupe »

Na Itálii mi nešahej, najel jsem tam několik tisíc km a můžu jenom chválit - jezdí se rozumem, předpisy a značky jsou pouze "orientační", ale jezdí se. Byl jsem tam i se starou Feldou a jakmile jsem dal na dálnici levej blinkr, tak mně i Maseráči a Porsche v levým nechávali zařadit. Zkus to v Německu, smetou tě jak papír!
Odpovědět