VZKAZY

Volné diskuse na libovolná témata...
Odpovědět
jerry
Letec
Příspěvky: 3338
Registrován: čtv 17 bře 17:15

Re: VZKAZY

Příspěvek od jerry »

řidičBOB píše:Tak v Pze to už maj víc vychytané - rovnou přijde SMS, že adresát nezastižen (byť je to firma, kde od 7 do 17 je tak 16 lidí) a balík je na poště.
V Plzni podobné :( A balíků z US nepřijde ani ta SMS. Kdybych neměl info od celnice, tak nevím nic. Dojdou jen balíky evidované jako cenná zásilka, chtějí se jich zbavit kvůli vyšší ceně.
„Přidej výkon a budeš rychlý na rovinkách. Ale uber hmotnost a budeš rychlý všude.“ Colin Chapman.
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5470
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: VZKAZY

Příspěvek od M.Z. »

Jako ta instituce je hrozně zkostnatělá, ale jako všude, je to o lidech. Výhodou je být v nějaké prdeli, kde se s doručovatelkama znáte. Balíky nám chodí, jak když bičem mrská, odesílanou doporučenou poštu nám vemou na firmě, stačí jim dát prachy na zaplacení, lístek donesou při další návštěvě. Občas jim akorát hodíme nějaké kafe, nebo vyměníme defekt na poštovním autě :D
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: VZKAZY

Příspěvek od honziss »

Vam, co si kazdy den zkracujete cestu z Petrin do Liboce na P6 rezidencni ctvrti a ulici Sestupna: ne, nebudu vam uhybat kdyz jedete po moji strane silnice a je mi uprimne jedno kolik rafku, gum a zrcatek si pri tom znicite. Budu vam to zneprijemnovat kazdy rano, dokud se vam v palicich nerozsviti a nedojde, ze kvuli usetrenym 10s se proste mezi barakama a kolem skolky 80km/h nejezdi.

Lidem ze strednich cech: mlhovky pri posouvani se kolonou v praze? To jako vazne?
R4...258k
R3...261k
EV...264k
honziss
Letec
Příspěvky: 3458
Registrován: úte 08 bře 09:08

Re: VZKAZY

Příspěvek od honziss »

Nomadtruck píše:Stačilo by zavést kolonku na výplatní pásku "PRÉMIE ZA DORUČENÍ"
Tohle jsem jednomu řekl když odcházel a ani se neobtezoval zvonit, jen nechal papír ve schránce..
Presne, to takovej chlapik z UPS, ten se sakra snazi aby tam ten balik nechal napoprve...
R4...258k
R3...261k
EV...264k
Uživatelský avatar
driver
Letec
Příspěvky: 1744
Registrován: čtv 24 zář 14:50

Re: VZKAZY

Příspěvek od driver »

Ideální je si volat opětovné doručení a svoz.
Když už na poštu, tak posílat zástup, protože jít tam osobně, tam by chytl infarkt i vrcholový sportovec :))
Zákon č.361 o silničním provozu, § 11: Na pozemní komunikaci se jezdí vpravo, PŘI PRAVÉM OKRAJI vozovky. (!)
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

honziss: dneska jsem jel Turkem a musím říct, že každý okamžitě pochopil, když jsem mu do zrcátek nasmažil ty LED dálky, že mi asi ty zadní mlhovky fakt vadí. Nekecám - každý do 10 s vypínal.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
Předseda
Letec
Příspěvky: 1387
Registrován: stř 16 úno 11:20

Re: VZKAZY

Příspěvek od Předseda »

ty mlhovky jsou zlo. Ale co víc - potkal jsem i 2x auta co jela na denní svícení! A ani přes dálkovky to nepochopili. holt nemám ledky :(
Uživatelský avatar
M.Z.
Letec
Příspěvky: 5470
Registrován: úte 28 srp 13:23
Bydliště: FM

Re: VZKAZY

Příspěvek od M.Z. »

Já už moc neblikám, protože ty lopaty stejně neví, co po nich chcu. Naopak začnou občas i uhýbat, abych je předjel.
KTM X-BOW GT
F-150 5,0 ROUSH
M2 MT
hoonring.cz
Coupe JCW KW3
Uživatelský avatar
řidičBOB
Antiradar FAN
Příspěvky: 27027
Registrován: stř 16 úno 20:26
Bydliště: furt rovně a pak druhý barák vpravo
Kontaktovat uživatele:

Re: VZKAZY

Příspěvek od řidičBOB »

Předseda píše:ty mlhovky jsou zlo. Ale co víc - potkal jsem i 2x auta co jela na denní svícení! A ani přes dálkovky to nepochopili. holt nemám ledky :(
Mne fascinuje, že i moderní auta svítí na SPDS - to nemají automatiku? Ta tedy v mlze nefunguje, ale včera jsem je potkával i kolem šesté, kdy už bylo šero a AUTO mi seplo potkávačky.
No pain, no gain.
Vespa time \m/
Uživatelský avatar
HondaMan
Letec
Příspěvky: 3967
Registrován: čtv 17 úno 14:08

Re: VZKAZY

Příspěvek od HondaMan »

BOB: V mlze je velmi často dost "světla", takže autu "stačí" SPDS.
2.9T RWD
Odpovědět